Wraca serial "Orange Is the New Black". Zobaczcie wideo z najnowszego sezonu!

Netflix właśnie wypuścił pierwsze materiały prezentujące piąty sezon serialu "Orange Is the New Black". Zobaczcie, co nas czeka.

Według twórczyni serialu, Jenji Kohan, 5 sezon nadal będzie dotykać bieżących i istotnych tematów społecznych. Jak możecie zobaczyć w najnowszym fragmencie serialu, zapowiada się, że kolejny sezon zmrozi krew w żyłach równe mocno, jak poprzednie.

Premiera już w piątek 9 czerwca na Netflixie.

 

Serialowy komediodramat „Orange Is the New Black” opiera się na bestsellerowym pamiętniku Piper Kerman o tym samym tytule. Przedstawia historię Piper Chapman (Taylor Schilling) skazanej na karę piętnastu miesięcy pozbawienia wolności przez jej dawny związek z dilerką narkotyków. Żeby spłacić swój dług wobec społeczeństwa, Piper musi zamienić wygodne życie w Nowym Jorku, u boku narzeczonego, Larry'ego, na pomarańczowy kombinezon i społeczność więzienną. 

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o:
Komentarze (2)
Wraca serial "Orange Is the New Black". Zobaczcie wideo z najnowszego sezonu!
Zaloguj się
  • niezrzeszony1

    Oceniono 2 razy 2

    Gościówa poszła na kilka miesięcy do wiezienia, a że serial zyskał popularność, to ją tam wrzucą na kilka lat, ot cała serialowa "realność", przestałem ten shit oglądać.

  • aerofan

    0

    Ta, laska blondyna poszła na parę miechów i już uwierzę, że tak jej tam się spodobało, że załatwiła sobie parę kolejnych lat. Na dodatek ostatnie sezony to już zupełnie nie o niej jest serial.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX