Reżyser "Bogów" za kamerą medycznego serialu TVN-u. Zagra Maja Ostaszewska

Ruszają zdjęcia do "Diagnozy", medycznego serialu stacji TVN. Reżyserować będą Xawery Żuławski i Łukasz Palkowski, twórca "Bogów" i serialu "Belfer".

Jakiś czas temu okazało się, że Palkowski będzie musiał zrezygnować z kręcenia drugiego sezonu "Belfra". Powodem miał być nowy pełnometrażowy film reżysera, "Podwójny Ironman". Teraz jednak okazuje się, że chodziło również o zbliżające się zdjęcia do innego serialu.

Jak podał portal Wirtualnemedia.pl, "Diagnoza" ma być medycznym serialem proceduralnym, w którego każdym odcinku pojawi się inny wątek związany z chorobami pacjentów. Akcja ma się głównie rozgrywać w jednym ze śląskich szpitali.

Maja Ostaszewska wcieli się w Annę, kobietę, która traci pamięć w wypadku samochodowym i w krytycznym stanie trafia na oddział ratunkowy. Będą nad nią czuwać lekarze, których zagrają Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Magdalenę Popławską, Annę Smołowik, Beatę Ścibakównę, Michała Czerneckiego, Sonię Bohosiewicz oraz Antoniego Królikowskiego.

Pierwszy sezon serialu będzie miał trzynaście odcinków, które będą emitowane na antenie TVN-u raz w tygodniu. "Diagnoza" to kolejny po "Lekarzach" medyczny serial stacji. Odkąd popularna seria o chirurgach dobiegła końca, TVN zaprezentował widzom m.in. "Drugą szansę" oraz "Belle Epoque". 

Zdjęcia do "Diagnozy" powstaną m.in. w Warszawie i Rybniku. Premiera odbędzie się jesienią tego roku.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Więcej o: