"Amerykanie są jak małe dzieci". Zobacz pierwszy zwiastun 5. sezonu "House of Cards"

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź wielokrotnie nagradzanego serialu o bezwzględnym polityku, Franku Underwoodzie.

W piątym sezonie na związku Francisa i Claire Underwoodów, uchodzących do tej pory za największych sojuszników, pojawią się rysy.

Zobacz zwiastun:

 

W rolach głównych ponownie wystąpią Kevin Spacey i Robin Wright. Do obsady dołączy m.in. Patricia Clarkson ("Sześć stóp pod ziemią", "Wyspa tajemnic") i Campbell Scott ("Niesamowity Spider-Man"). Twórcami 5. sezonu są Melissa James Gibson i Frank Pugliese.

Premiera najnowszej serii odbędzie się 30 maja na platformie Netflix.

A teraz zobacz: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o:
Komentarze (4)
"Amerykanie są jak małe dzieci". Zobacz pierwszy zwiastun 5. sezonu "House of Cards"
Zaloguj się
  • range.b

    0

    Jeśli ktoś pisze że twórcami "sezonu" są dwie osoby ... to znaczy że jest z wyborczej :)

  • bonenecklace

    Oceniono 12 razy -2

    "House of Cards" może co najwyżej pastować buty duńskiemu "Borgen". Amerykanie jeszcze się nie nauczyli, że odgrzewanie starego kotleta może być niestrawne. Tak było z Dexterem, Homeland i wieloma innymi dobrymi serialami. Wyjątkami są "Breaking Bad", "Rodzina Soprano" czy "The Wire" - seriale-arcydzieła. Reszta seriali nie wytrzymuje próby po 3. sezonie. Sztuką jest nakręcić coś świetnego i odpowiednio to zakończyć, a nie non stop wskrzeszać, żeby się sprzedało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX