"Gra o Tron" - główna bohaterka zdradziła szczegóły ostatnich sezonów [SPOILER]

Daenerys Targaryen, czyli Emilia Clarke, wygadała się. Wiemy już, czy przeżyje do końca wszystkich sezonów serialu "Gra o tron".

Fani mogą odetchnąć z ulgą - Daenerys Targaryen przetrwa nadchodzące lato. Sama aktorka potwierdziła, że zobaczymy ją w ostatnim sezonie "Gry o tron", który HBO pokaże w przyszłym roku.

Nie mam wątpliwości, że powstaną jeszcze prequele, sequele "Gry o tron", i kto wie, co jeszcze. Ale ja na pewno mam przed sobą tylko jeszcze jeden sezon. I tyle. - zdradziła Emilia Clarke w wywiadzie dla "Rolling Stone".

Clarke zdradziła też to, co najbardziej zagorzali fani wiedzą już od pewnego czasu - Dany wreszcie, po 6 latach jeżdżenia po bezdrożach i pustyniach, dotrze do Westeros.

Uwaga, spoiler - zazwyczaj nie spędzam AŻ TYLE czasu w Belfaście, ale w ostatnim sezonie bywałam tam znacznie częściej - mówiła Emilia.

To właśnie w Irlandii Północnej znajdują się plany zdjęciowe dla większości lokacji znanych z serialu. Po plaży Downhill Strand Daenerys przechadzała się w ostatnim trailerze, na klifach można też zobaczyć zbudowaną przez grafików Smoczą Skałę.

Gra o tron - nie skończy się na 8. sezonie

Fani zastanawiali się, czy przypadkiem jeden z planowanych dodatkowych seriali na bazie "Gry o tron" będzie dotyczył wcześniejszych, lub późniejszych losów Matki Smoków. jednak jak widać, Emilia Clarke sama rozwiała te wątpliwości. Twórcy serialu zapowiedzieli jednak, że intensywnie pracują już nad dodatkowymi odcinkami, poszerzającymi historie niektórych bohaterów.

- Pożegnania z postaciami są dla nas z reguły bardzo trudne. Zwłaszcza, jeśli grają je aktorzy, których lubimy. Dlatego czasem zdarza nam się dopisywać jakieś sceny retrospektywne, tylko po to, żeby znów mogli wpaść na plan, chociaż na kilka dni i pobawić się z nami. Myślimy o tym, żeby napisać osobny serial o Hodorze, jednej z postaci, która zginęła już wiele odcinków temu - mówili producenci.

Gra o tron - garść spoilerów

Im bliżej ostatniego sezonu (premiera już 17 lipca), tym więcej informacji zdradzają sami aktorzy, producenci i ludzie zaangażowani w serial. Niedawno brytyjski piosenkarz Ed Sheeran wygadał się, że wystąpi w jednym odcinku razem z Maisie Williams (Aryą), jego fanką. - Gram jedną scenę z Maisie, gdzie śpiewam piosenkę, a ona mówi "Oh, to ładny utwór" - mówił w Hits Radio. Fani wyśledzili też, że w 7 sezonie pojawi się zabity poprzednio przez Aryę Walder Frey.

Oglądasz serial, ale chcesz też przeczytać książki? Sprawdź sagę George'a R.R. Martina >>

Gra o tron sezon 7 - zwiastun

Szykujesz się do oglądania serialu? Spraw sobie nowy telewizor. I od razu nową szafkę, a co!

Więcej o: