Kulesza i Fabijański zagrają u twórców najlepszych seriali - "Dextera" i "Kości"

Jesienią tego roku na kanale AXN zobaczymy "Ultraviolet" - serial producentów "Kości" i "Dextera".

W Łodzi właśnie rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej produkcji kanału AXN - "Ultraviolet". Serial wyreżyserują Jan Komasa (znany z takich filmowych hitów jak "Sala samobójców" i "Miasto 44") oraz Sławomir Fabicki (twórca "Miłości").

Serial "Ultraviolet" - polskie gwiazdy, amerykańska produkcja

Za produkcję serialu odpowiada światowej sławy producentka i scenarzystka, Wendy West (znana z serialu "Dexter") oraz Barry Josephson (producent "Kości"). Amerykańcy producenci, którzy w 2014 roku razem z wytwórnią Opus Film stworzyli serial "Zbrodnia", znów współpracują z kanałem AXN. W serialu "Ultraviolet" twórcy pragną połączyć lokalną produkcję i amerykańskie doświadczenie w opowiadaniu historii.

"Ultraviolet" - obsada

Polsko-amerykańska produkcja może pochwalić się imponującą obsadą. W serialu "Ultraviolet" zagrają m.in. Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Sebastian Fabijański i Michał Żurawski. Kalifornijska producentka i scenarzystka Wendy West przyznaje, że jest zachwycona pracą z Agatą Kuleszą. "Ona jest prawdziwym cudem natury. Jest piękna i zdolna" - stwierdziła West w Dzień Dobry TVN.

Fabuła serialu "Ultraviolet"

Serial "Ultraviolet" to historia trzydziestoletniej Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), kierowcy Ubera, która przypadkowo staje się świadkiem zbrodni. Kiedy policja umarza sprawę, kobieta postanawia odkryć kryminalną zagadkę na własną rękę, przy pomocy mediów społecznościowych.

Produkcja będzie liczyć dziesięć odcinków. Premiera serialu "Ultraviolet" odbędzie się już jesienią tego roku.

"Volta" Machulskiego, "Dunkierka" Nolana i nowy "Spider-Man" Wattsa. Oto premiery kinowe w lipcu

Więcej o: