"Ucho prezesa" - drugi sezon będzie we wrześniu. Prezes w końcu opuści swój gabinet

Twórcy "Ucha prezesa" zapowiedzieli, że w drugim sezonie serialu zagrają aktorzy z "najwyższej półki". Pojawi się też wątek sądów.

Satyra polityczna o Prezesie i jego współpracownikach powróci z drugim sezonem tuż po wakacjach. Nowe odcinki “Ucha prezesa” ukażą się już tej jesieni, a twórcy zapowiadają nowe wątki i zmianę lokalizacji.

“Ucho prezesa” z nowymi aktorami

Pierwszy odcinek “Ucha prezesa” zobaczymy już 7. września. Fani mogą spodziewać się, że zobaczą aktorów znanych już z pierwszego sezonu. Pojawią się też nowe nazwiska:

- Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - zdradził "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, serialowy Mariusz i współtwórca serialu.

Ucho Prezesa 12 - kadr z odcinkaUcho Prezesa 12 - kadr z odcinka You Tube /UchoPrezesa

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

Oprócz tego “Ucho prezesa” doczeka się nowych lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To ulegnie zmianie - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje - zdradza Mikołaj Cieślak.

"Ucho prezesa" niezmiennie będzie koncentrowało się na wydarzeniach politycznych. Zahaczy też o wątki, które miały miejsce w czasie wakacji - m.in. o awanturę o sądy. Pojawią się naturalnie bohaterowie, których znamy z pierwszego sezonu - Adrian, pani Basia, Mariusz.

“Ucho prezesa” będzie dostępne na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierę odcinków będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu.

Premierowe odcinki będą udostępniane w każdy czwartek na platformie ShowMax, a w kolejny poniedziałek - na Youtubie.

Ucho Prezesa 8Ucho Prezesa 8 You Tube /Ucho Prezesa

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Platforma ShowMax nie zdradza szczegółów drugiego sezonu “Ucha prezesa”. Nie wiadomo jeszcze, ile będzie liczył odcinków. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, drugi sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Nieoficjalnie wiadomo, że najnowszy sezon “Ucha prezesa” ma liczyć 12 odcinków, każdy po kilkanaście minut.

“Ucho prezesa” emitowane od stycznia 2017 ma już ponad 100 milionów odsłon na YouTubie. Produkcję Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju polubili także politycy, w tym sam Jarosław Kaczyński.

 

Kosmos efektów specjalnych Luca Bessona, wybitny Ozon, i coś dla fanów Kinga. Premiery kinowe sierpnia

Więcej o: