"Gra o tron" w kinach Helios. Będą specjalne pokazy ostatniego odcinka

Fani "Gry o tron" będą mogli zobaczyć na specjalnym pokazie w kinach Helios ostatni odcinek 7. sezonu. Liczba biletów ograniczona!

Finał 7. sezonu "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Zostały już tylko dwa odcinki. specjalnie dla fanów ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała pokazy finałowego odcinka. 28 sierpnia na ekranach Heliosa w całej Polsce będzie można zobaczyć ostatni odcinek 7. sezonu serialu na specjalnych, bezpłatnych (!) pokazach.

Ale oczywiście jest jeden haczyk. Liczba biletów jest ograniczona. Jeśli chcecie obejrzeć "Grę o tron" na wielkim ekranie, musicie najpierw zarezerwować dla siebie bilet a potem go odebrać.

Rezerwacja biletów możliwa jest na TEJ STRONIE.

Pamiętajcie - rezerwacja miejsca nie oznacza, że otrzymacie bilet. Dopiero osobista wyprawa do kina i odebranie biletu gwarantuje wam miejsce na sali kinowej 28 sierpnia.

Listę kin, w których możecie obejrzeć bezpłatnie "Grę o tron" znajdziecie TUTAJ.

'Gra o tron' w kinach Helios ||'Gra o tron' w kinach Helios || materiały promocyjne

Czy warto? Jeszcze jak! 7. sezon jest przedostatnim w całym serialu. Warto zakończyć go z przytupem, zwłaszcza, że na finał finałów twórcy każą nam jeszcze długo czekać. 8. sezon "Gry o tron", który zakończy całą telewizyjną sagę, będzie miał premierę dopiero za rok - plotki mówią o czerwcu 2018 roku.

Na szczęście twórcy już zapowiedzieli, że po zakończeniu właściwej "Gry o tron" powstaną również tzw. spin-offy od serialu. Poszerzą one historie niektórych postaci - np. Hodora. W ich powstawanie zaangażował się sam George R.R. Martin. Fani nie są z tego powodu szczególnie zadowoleni - autor cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" w ten sposób trochę ucieka od napisania kolejnych części sagi.

Jak skończy się "Gra o tron"?

Do tej pory producenci serialu każdy sezon kończyli efektownie. Standardowo w ostatnim odcinku pojawiają się albo wielkie bitwy, albo spektakularne wybuchy, albo wyrafinowane cliff-hangery. Fani serialu spodziewają się, że również tym razem ostatni odcinek ich nie zawiedzie. Obstawiana jest śmierć Cersei lub przynajmniej jednego ze smoków. Być może w fabule namiesza jeszcze nowa postać - Euron Greyjoy, którego poznaliśmy w ostatnich odcinkach. Które z tych przewidywań się sprawdzą, dowiemy się już za dwa tygodnie.

Oglądasz serial, ale chcesz też przeczytać książki? Sprawdź sagę George'a R.R. Martina >>

Więcej o: