"Gra o tron" - HBO pokazało zdjęcia z 6. odcinka 7. sezonu. Aż zrobiło się zimno!

HBO podgrzewa atmosferę związaną z ich flagowym produktem - "Grą o tron". Producenci pokazali zdjęcia z następnego odcinka, który w Polsce zobaczymy w przyszły poniedziałek.

Teoretycznie przez błąd hiszpańskiej filii HBO kolejny odcinek "Gry o tron" jest już dostępny w internecie od kilku dni. Ale w praktyce większość fanów woli dozować sobie przyjemności. Właśnie dla nich producenci pokazali zdjęcia z 6. odcinka. Premiera będzie dopiero za kilka dni, ale mniej więcej wiadomo już, czego możemy się spodziewać.

'Gra o tron', odcinek 6., sezon 7. ||'Gra o tron', odcinek 6., sezon 7. || HBO

Najbliższy odcinek będzie zimniejszy od poprzednich i nie bez powodu zatytułowano go "Za Murem". Zgodnie z zapowiedziami, za Mur wyruszy ekspedycja złożona ze śmiałków, którzy mają złapać jednego nieumarłego.

Zapewne nie wszyscy wrócą z tej wyprawy cało. Dowiemy się też, czy knowania Littlefingera w Winterfell mają jakikolwiek sens. Widzowie czują już, że zbliżamy się do wielkiego finału. 6. odcinek będzie przedostatnim przed długą, bo prawie roczną przerwą - ostatni sezon "Gry o tron" będzie miał premierę dopiero w czerwcu 2018 roku. Czy i tym razem czeka nas efektowne widowisko?

Jak skończy się "Gra o tron"?

Do tej pory producenci serialu każdy sezon kończyli efektownie. Standardowo w ostatnim odcinku pojawiają się albo wielkie bitwy, albo spektakularne wybuchy, albo wyrafinowane cliff-hangery. Fani serialu spodziewają się, że również tym razem ostatni odcinek ich nie zawiedzie. Obstawiana jest śmierć Cersei lub przynajmniej jednego ze smoków. Być może w fabule namiesza jeszcze nowa postać - Euron Greyjoy, którego poznaliśmy w ostatnich odcinkach. Które z tych przewidywań się sprawdzą, dowiemy się już za dwa tygodnie.

Ale zanim nadejdzie wyczekiwany przez wszystkich wielki finał, zobaczcie zdjęcia z następnego odcinka TUTAJ > > >

A co zrobić, żeby oglądanie "Gry o tron" było jeszcze przyjemniejsze? Przyda się dużo kawy i niezły ekran:

Więcej o: