Jon Snow z "Gry o tron" udaje smoka, kiedy nie ma obok kamer. To trzeba zobaczyć

Jon Snow i Daenerys z "Gry o tron" nie nudzą się na planie filmowym. Kiedy nie ma kamer obok, znajdują też czas na odrobinę rozrywki.

Jon Snow (Kit Harrington) od kilku odcinków typowany jest na kolejnego smoczego jeźdźca. Smoka już pogłaskał, nie został spalony - całkiem nieźle mu idzie. Ponieważ spędza też dużo czasu na irlandzkich klifach razem z Daenerys (graną przez Emilię Clarke), znajduje też chwile na odpoczynek. Co wtedy robi? Zobaczcie sami.

 

Nagranie zrobiła sama Matka Smoków, czyli Emilia Clarke. Wspaniały klif, na którym Jon Snow udaje smoka, to Fair Head w Irlandii Północnej. To na nim miał bliskie spotkanie z Drogonem, który chyba rozpoznał płynącą w Jonie krew Targaryenów.

'Gra o tron'. Sezon 7., odcinek 5.'Gra o tron'. Sezon 7., odcinek 5. HBO

Widzowie już porównali Harringtona do ofutrzonego Batmana. Sama Emilia Clarke napisała o tej scenie:

Pogłaskał smoka i już myśli, że jest jednym z nich!
Nic nie wiesz, Jonie Snow.
Ale wiesz, jak nie dać się zdmuchnąć z klifu, a to już coś.

 

Jon Snow i Dany będą parą?

To jedna z miliona teorii spiskowych, które wyrosły naokoło serialu. Widzowie spodziewają się, że Daenerys i Jon Snow zostaną parą i wspólnie zasiądą na Żelaznym Tronie. Najpewniej nie dowiemy się tego w tym sezonie - do końca zostały już tylko dwa odcinki. Ale trzeba przyznać, że coś jest w powietrzu - i coraz bardziej wygląda to na miłość.

No i nie zapominajmy, że Dany lubi mężczyzn niezależnych. A Jon Snow nie tylko nie uklęknął przed nią i nie oddał jej hołdu, ale również... całkiem nieźle zajmuje się dziećmi.

Jak skończy się "Gra o tron"?

Do tej pory producenci serialu każdy sezon kończyli efektownie. Standardowo w ostatnim odcinku pojawiają się albo wielkie bitwy, albo spektakularne wybuchy, albo wyrafinowane cliff-hangery. Fani serialu spodziewają się, że również tym razem ostatni odcinek ich nie zawiedzie. Obstawiana jest śmierć Cersei lub przynajmniej jednego ze smoków. Być może w fabule namiesza jeszcze nowa postać - Euron Greyjoy, którego poznaliśmy w ostatnich odcinkach. Które z tych przewidywań się sprawdzą, dowiemy się już za dwa tygodnie.

Ale zanim nadejdzie wyczekiwany przez wszystkich wielki finał, zobaczcie zdjęcia z następnego odcinka TUTAJ > > >

Oglądasz serial, ale chcesz też przeczytać książki? Sprawdź sagę George'a R.R. Martina >>

"Gra o tron" sezon 7. odcinek 6. - trailer

Więcej o: