"Gra o tron": Fani serialu mają nową zabawę. Umieszczają na Twitterze "fałszywe spoilery"

"Gra o tron" zbliża się do finału 7. sezonu, ale fani mają dość spoilerów. Postanowili wymyślić własne wersje zakończenia serialu.

Niewielu fanom “Gry o tron” udało się dotrwać do ostatniego odcinka, bez czytania napotkanych w sieci spoilerów. Rozpisują się o nich nie tylko użytkownicy Twittera, ale i poważne portale, jak Forbes czy Business Insider.

Ilość przepowiedni o 7. sezonie zwiększyła się po ostatnich atakach hakerskich na HBO, a także wycieku odcinka w Indiach (Przypominamy: "Gra o Tron". Czwarty odcinek wyciekł do sieci. To nie hakerzy, a dystrybutor z Indii)

Ci, których przepowiednie i “teorie spiskowe” (w dużej mierze oparte na przeciekach) zaczęły denerwować, postanowili zakpić z ich twórców i stworzyć własne wersje spoilerów. Umieszczają je na Twitterze z hashtagiem #FakeGameofThronesSpoilers (#FałszyweSpoileryZGryOTron)

Oto niektóre z nich:

“Wszyscy przeżyją”

Jedna z fanek serialu w swoim “fałszywym spoilerze” nawiązała do zabawnego filmiku, na którym youtuberka Lilly Singh wcieliła się w postać Białego Wędrowca.

“Biali Wędrowcy po prostu chcieli wyzwać kogoś na pojedynek taneczny”

Wśród “fałszywych spoilerów” pojawiło się także nawiązanie do "Harrego Pottera" i Tiary Przydziału - kapelusza, który wybierał dla uczniów Hogwartu odpowiednie domy. To nie pierwszy raz, kiedy “Gra o tron” jest porównywana z historią Młodego Czarodzieja (Przypominamy: Fani "Gry o tron" znaleźli w odcinku znajomą scenę. Wcześniej pojawiła się w Harrym Potterze)

“Kiedy ostatnia walka się kończy, Siedem Królestw jest dzielonych za pomocą Tiary Przydziału”

Niektórym scena z "Gry o tron" skojarzyła się ze "Shrekiem". @Andresereno twierdzi, że Jon Snow przypomina Osła, a Drogon Daenerys zachowuje się jak Smoczyca z bajki:

"Zakłócenia międzygatunkowe":

Jak skończy się "Gra o tron"?

Do tej pory producenci serialu każdy sezon kończyli efektownie. Standardowo w ostatnim odcinku pojawiają się albo wielkie bitwy, albo spektakularne wybuchy, albo wyrafinowane cliff-hangery. Fani serialu spodziewają się, że również tym razem ostatni odcinek ich nie zawiedzie. Obstawiana jest śmierć Cersei lub przynajmniej jednego ze smoków. Być może w fabule namiesza jeszcze nowa postać - Euron Greyjoy, którego poznaliśmy w ostatnich odcinkach. Które z tych przewidywań się sprawdzą, dowiemy się już za dwa tygodnie.

Tych postaci już nie zobaczymy. Scenarzyści "Gry o Tron" nie oszczędzają swoich fanów

Więcej o: