"Gra o tron": Nocny Król to najstraszniejsza postać z serialu? Po tym wideo zmienicie zdanie

Nocny Król, którego boją się prawie wszyscy fani "Gry o tron" postanowił ocieplić swój wizerunek.

Chyba każdy z nas choć raz zasłonił oczy, gdy w "Grze o tron" pojawiał się Nocny Król. Twórcy serialu postarali się, żeby postać o niebieskiej skórze i świecącym spojrzeniu naprawdę przerażała.

Youtuberka Lilly Singh postanowiła odczarować najgroźniejszą postać zza Muru. Poddała się charakteryzacji aby na chwilę zamienić się w Nocnego Króla. Musimy przyznać, że makijaż robi wrażenie (Przypominamy: "Gra o tron": jak powstaje charakteryzacja Innych?)

Kobieta wygląda zupełnie jak Nocny Król! W krótkim wideo tańczy i śpiewa piosenkę Drake'a "Passionfruit". Zobaczcie sami:

Tańczącego Nocnego Króla na pewno nie zobaczycie w następnym odcinku "Gry o tron". W finale sezonu ma odbyć się ostateczna walka pomiędzy Jonem Snowem i Innymi. I raczej nie będzie to walka taneczna.

Jak skończy się "Gra o tron"?
Do tej pory producenci serialu każdy sezon kończyli efektownie. Standardowo w ostatnim odcinku pojawiają się albo wielkie bitwy, albo spektakularne wybuchy, albo wyrafinowane cliffhangery. Fani serialu spodziewają się, że również tym razem ostatni odcinek ich nie zawiedzie - choć po przedostatnim poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko.

Obstawiana jest śmierć Cersei - im bardziej krwawa, tym lepiej. Być może w fabule namiesza też nowa postać - Euron Greyjoy, którego poznaliśmy w ostatnich odcinkach. Czy Jon Snow przekona Lannisterów do walki z nieumarłymi? Jaki użytek zrobi "Ród Umarłych" (na wzór "rodu Starków" czy "rodu Lannisterów") z nowej, absolutnie wyjątkowej broni? Które z tych przewidywań się sprawdzą, dowiemy się już za tydzień - finał "Gry o tron" w Polsce będzie można obejrzeć w poniedziałek 28 sierpnia.

Kosmos efektów specjalnych Luca Bessona, wybitny Ozon, i coś dla fanów Kinga. Premiery kinowe sierpnia

Więcej o: