"Ucho prezesa": Do obsady 2. sezonu dołączył Andrzej Seweryn. Zagra jednego z ministrów

Robert Górski zapowiedział, że to nie koniec niespodzianek. W "Uchu prezesa 2" zobaczymy kilku nowych aktorów. Mają wcielić się m.in. w Stanisława Piotrowicza i Zbigniewa Ziobrę.

Twórcy "Ucha prezesa" długo zapowiadali, że w drugim sezonie pojawią się aktorzy z "najwyższej półki". I dotrzymali słowa. Do obsady dołączył właśnie Andrzej Seweryn, aktor, reżyser teatralny i dyrektor Teatru Polskiego. Wcieli się w postać Jarosława Gowina. Zobaczymy też nowych aktorów, którzy zagrają m.in. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a także posła Stanisława Piotrowicza.

Stanisław Piotrowicz i Jarosław Kaczyński w SejmieStanisław Piotrowicz i Jarosław Kaczyński w Sejmie Fot. Sławomir Kamiński

Satyra polityczna o prezesie i jego współpracownikach powróci z drugim sezonem tuż po wakacjach. Nowe odcinki "Ucha prezesa" ukażą się już tej jesieni, a twórcy zapowiadają nowe wątki i zmianę lokalizacji.

"Ucho prezesa" z nowymi aktorami

Pierwszy odcinek "Ucha prezesa" zobaczymy już 7 września. Fani mogą spodziewać się, że zobaczą aktorów znanych już z pierwszego sezonu. Pojawią się też nowe nazwiska:

- Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - zdradził "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, serialowy Mariusz i współtwórca serialu. Wiemy już, że jednym z nowych członków obsady będzie Andrzej Seweryn, jednak, jak wyznał Robert Górski, w serialu nie pojawią się już inni "wybitni aktorzy":

- Mamy wiele zgłoszeń od aktorów – wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci - zdradził Górski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Co wydarzy się w 2. sezonie "Ucha Prezesa"?

"Ucho prezesa" niezmiennie będzie koncentrowało się na wydarzeniach politycznych. Zahaczy też o wątki, które miały miejsce w czasie wakacji - m.in. o awanturę o sądy. Premierowy odcinek będzie nosił tytuł "Twarze, maski, mordy" i powstanie 17 sierpnia.

- Niestety, nie może być tak na czasie, jak byśmy tego chcieli. Boję się gwałtownych decyzji prezesa, które mogą sprawić, że odcinek będzie nieaktualny - przyznaje kabareciarz w rozmowie z Weekend.Gazeta.pl

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

Oprócz tego “Ucho prezesa” doczeka się nowych lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To ulegnie zmianie - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje - zdradza Mikołaj Cieślak.

You Tube /UchoPrezesaYou Tube /UchoPrezesa You Tube /UchoPrezesa

Serial będzie dostępny na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierę odcinków będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu.

You Tube /UchoPrezesaYou Tube /UchoPrezesa You Tube /UchoPrezesa

Pierwszy odcinek nowej serii "Ucha prezesa" zobaczymy 7 września na platformie Showmax, a 11 września na YouTube.

Premierowe odcinki będą udostępniane w każdy czwartek na platformie ShowMax, a w kolejny poniedziałek - na Youtubie.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, drugi sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Zobaczcie, jak wygląda "Ucho prezesa" od kulis:

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

"Ucho prezesa" emitowane od stycznia 2017 ma już ponad 100 milionów odsłon na YouTubie. Produkcję Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju polubili także politycy, w tym sam Jarosław Kaczyński.

 

Ucho prezesa. Kto jest kim w hitowym serialu

Więcej o: