"Gra o tron": Co wydarzy się w ostatnim odcinku 7. sezonu? Te zdjęcia zdradzają więcej niż zwiastun

"Gra o tron" kończy się za kilka dni. Tymczasem HBO pokazało zdjęcia z 7. odcinka 7. sezonu. Co zobaczymy w finale?

"Smok i Wilk" - pod takim tytułem zobaczymy w najbliższy poniedziałek ostatni odcinek 7. sezonu "Gry o tron". Czeka nas wielki finał, choć fani zastanawiają się, czy twórcom uda się przebić poprzedni odcinek, w którym [UWAGA, SPOILER] nieumarli przejęli jednego ze smoków Daenerys. HBO podgrzewa atmosferę i pokazuje zdjęcia, które zdradzają odrobinę więcej, niż sam zwiastun.

'Gra o tron''Gra o tron' HBO

Finał 7. sezonu "Gry o tron"

Ostatni odcinek będzie najdłuższm ze wszystkich w całej historii serialu - twórcy dadzą nam aż 80 minut rozrywki. Dowiemy się, czy Jon Snow zdoła zebrać wszystkich z Westeros do walki z wrogiem całego kontynentu.

Na zdjęciach z następnego odcinka zobaczycie właściwie wszystkich najważniejszych bohaterów, prócz... Daenerys. Czy smocza królowa pojawi się w ogóle w poniedziałek na ekranach teledzów na całym świecie? Fani oczywiście snują już teorie spiskowe, jakoby Dany [UWAGA SPOILER] załamała się po śmierci Viseriona, i teraz jedynym Targaryenem, który jakkolwiek się będzie liczył w rozgrywce, zostanie Jon Snow.

Arya to druga wielka nieobecna zwiastuna i zdjęć. Fani mają pewną teorię co do tego, kto kogo rozgrywa w Winterfell - czy głównym graczem jest Littlefinger, czy jednak siostry Stark. Zdecydowanie więcej sympatii zdobywają w tej rywalizacji siostry, które wreszcie po tylu sezonach i odcinkach spotkały się w swoim rodzinnym domu. Być może lekko uśmiechnięta Sansa wie już o Littlefingerze coś, czego nie wie jeszcze on sam? I jaką rolę odegra w tym wszystkim wszystkowidzący Bran?

Fani wieszczą też bardzo krwawe zakończenie ostatniego odcinka 7. sezonu. W wyścigu o trofeum "najkrwawszej śmierci serialu" na prowadzenie wysuwają się Cersei oraz brat Ogara - Góra. Choć ten ostatni nie pojawił się w zwiastunie, na fotografiach widać go. Poza tym wielokrotnie zapewniano, że widziano go też na planie zdjęciowym w okolicach, w których kręcono ostatni odcinek. Czy to zapowiedź "Cleganbowl", czyli pojedynku braci Clegane?

Kiedy będzie 8. sezon?

Na finał finałów - ostatni sezon - twórcy każą nam jeszcze długo poczekać. Pierwsze informacje o ostatnim sezonie były takie, że premiera odbędzie się w czerwcu 2018 roku. Teraz jednak wiadomo już, że same zdjęcia najprawdopodobniej potrwają aż do sierpnia 2018 - jeśli nie dłużej.

Zanim jednak nadejdzie 8. sezon, zanim też nadejdzie finał 7. sezonu, ZOBACZCIE ZDJĘCIA i przygotujcie się mentalnie na poniedziałkową ucztę telewizyjną!