"Black Mirror": Netflix pokazał zwiastun 4. sezonu. Jest świetny [WIDEO]

"Najbardziej wpływowy serial wszech czasów" będzie liczyć 6 odcinków. Wśród reżyserów są twórcy "Gry o tron" i "Sherlocka".

Oglądanie “Black Mirror” to nic przyjemnego. Serial wywołuje u widza przede wszystkim niepokój. I może właśnie dlatego stał się jednym z najpopularniejszych produkcji Neflixa,, a po niespełna trzech sezonach został okrzyknięty “najbardziej wpływowym serialem wszech czasów”. W sieci właśnie ukazała się zapowiedź 4. sezonu!

“Black Mirror” ukazuje świat w krzywym zwierciadle. Serial skupia się przede wszystkim na wynalazkach technologii, bez których człowiek nie wyobraża sobie życia (lub takich, które powstaną w niedalekiej przyszłości) - stąd nazwa serialu “Black Mirror” czyli czarny ekran smartfonu, komputera lub telewizora. I chociaż serial zawiera elementy science fiction, wszystkie poruszone w nim problemy wydają się bardzo współczesne.

Black Mirror, Season 4 Episode Titles, NetflixBlack Mirror, Season 4 Episode Titles, Netflix fot. Netflix, kadr Youtube

"Black Mirror 4" - odcinki

W 4. sezonie pojawi się aż 6 odcinków. Tak, jak poprzednim razem, poszczególne epizody nie będą ze sobą powiązane. Scenarzystą każdego z nich jest Charlie Brooker, czyli twórca serialu.

Reżyserami 4. sezonu są m.in Jodie Foster, Tim Van Patten (“Gra o tron”) oraz Toby Haynes (“Sherlock”). W serialu pojawi się motyw kosmosu, a także historia miłosna. Wiemy także, że niektóre odcinki będą utrzymane w klimacie horroru.

Oto pełna lista odcinków “Black Mirror 4”:

  • „Arkangel” reżyseria: Jodie Foster, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Rosemarie Dewitt, Brenna Harding i Owen Teague.
  • „Hang the DJ” reżyseria: Tim Van Patten, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Georgina Campbell, Joe Cole i George Blagden.
  • „Metalhead” reżyseria: David Slade, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Maxine Peake, Jake Davies i Clint Dyer.
  • „USS Callister” reżyseria: Toby Haynes, scenariusz: Charlie Brooker i William Bridges, w rolach głównych: Jesse Plemons, Cristin Millioti, Jimmi Simpson i Michaela Coel.
  • „Crocodile” reżyseria: John Hillcoat, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Andrea Riseborough, Andrew Gower i Kiran Sonia Sawar.
  • “Black Museum,” reżyseria: Colm McCarthy, scenariusz: Charlie Brooker, w rolach głównych: Douglas Hodge, Letitia Wright i Babs Olusanmokun.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wszystkie odcinki zostały już nakręcone - w zwiastunie pojawiły się ich fragmenty. To może oznaczać, że już wkrótce zobaczymy je na platformie.

"The Crown", sezon 2 teaser[HD], reż. Stephen Daldry, prod. Netflix

Więcej o: