"Ucho prezesa": Nowy odcinek już dzisiaj! Co trzeba wiedzieć przed premierą 2. sezonu?

Do obsady 2. sezonu "Ucha prezesa" dołączył Andrzej Seweryn. Ale to nie koniec niespodzianek. Jesteście gotowi na dzisiejszy odcinek?

"Ucho prezesa" powraca! W czwartek na platformie Showmax pojawi się pierwszy odcinek 2. sezonu. Już w poniedziałek będzie można obejrzeć go na Youtubie. Twórcy serialu zapowiadają, że nadchodząca seria będzie pełna niespodzianek.

Pierwszą z nich jest pojawienie się w obsadzie Andrzeja Seweryna. Aktor, reżyser teatralny i dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie wcieli się w postać Jarosława Gowina. Zobaczymy też nowych aktorów, którzy zagrają m.in. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a także posła Stanisława Piotrowicza.

Stanisław Piotrowicz i Jarosław Kaczyński w SejmieStanisław Piotrowicz i Jarosław Kaczyński w Sejmie Fot. Sławomir Kamiński

- Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - zdradził "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, serialowy Mariusz i współtwórca serialu. Wiemy już, że jednym z nowych członków obsady będzie Andrzej Seweryn, jednak, jak wyznał Robert Górski, w serialu nie pojawią się już inni "wybitni aktorzy":

- Mamy wiele zgłoszeń od aktorów – wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci - zdradził Górski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

You Tube /UchoPrezesaYou Tube /UchoPrezesa You Tube /UchoPrezesa

Co wydarzy się w 2. sezonie "Ucha Prezesa"?

"Ucho prezesa" niezmiennie będzie koncentrowało się na wydarzeniach politycznych. Zahaczy też o wątki, które wydarzyły się w czasie wakacji - m.in. o awanturę o sądy. Premierowy odcinek będzie nosił tytuł "Twarze, maski, mordy".

- Niestety, nie może być tak na czasie, jak byśmy tego chcieli. Boję się gwałtownych decyzji prezesa, które mogą sprawić, że odcinek będzie nieaktualny - przyznaje kabareciarz w rozmowie z Weekend.Gazeta.pl

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

Oprócz tego “Ucho prezesa” doczeka się nowych lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To ulegnie zmianie - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje - zdradza Mikołaj Cieślak.

You Tube /UchoPrezesaYou Tube /UchoPrezesa You Tube /UchoPrezesa

Serial będzie dostępny na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierę odcinków będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu.

Premierowe odcinki będą udostępniane w każdy czwartek na platformie ShowMax, a w kolejny poniedziałek - na Youtubie.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Zobaczcie, jak wygląda "Ucho prezesa" od kulis:

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

"Ucho prezesa" emitowane od stycznia 2017 ma już ponad 100 milionów odsłon na YouTubie. Produkcję Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju polubili także politycy, w tym sam Jarosław Kaczyński.

 

"The Crown", sezon 2 teaser[HD], reż. Stephen Daldry, prod. Netflix

Więcej o: