Czekacie na darmowy odcinek "Ucha prezesa 2"? Mamy dla Was złą wiadomość

17. odcinek "Ucha prezesa" w czwartek pojawił się na platformie Showmax, a dziś miał się pokazać na Youtubie. Niestety, twórcy postanowili zmienić plany.

Jeśli czekacie na dzisiejszy darmowy odcinek "Ucha prezesa 2", to nie mamy dwa Was dobrych wieści. Twórcy postanowili przesunąć datę udostępnienia 17. odcinka na Youtubie. Powodem ma być "zamieszanie komunikacyjne" za które, jak sami przyznają, są częściowo odpowiedzialni:

To oznacza, że 17. odcinek "Ucha prezesa" pojawi się na Youtubie dopiero w czwartek, a nie dziś, jak zapowiadano.

Ten sam odcinek jest już dostępny na platformie Showmax, jednak zobaczą go jedynie zarejestrowani użytkownicy.

"Ucho prezesa" 17. odcinek - co się wydarzy?

Uwaga - poniżej znajdziesz niektóre szczegóły fabuły 1. odcinka 2. sezonu "Ucha prezesa". Jeśli nie chcesz ich znać do czwartkowej (darmowej) emisji na Youtubie - nie czytaj dalej!

"Ucho prezesa 2" niezmiennie będzie koncentrować się na bieżących wydarzeniach politycznych. Ale już pierwszy odcinek zahaczył o wątki, które wydarzyły się w czasie wakacji - zwłaszcza o awanturę o sądy. Premierowy odcinek nosi tytuł "Twarze, maski, mordy".

'Ucho prezesa' odcinek 17.'Ucho prezesa' odcinek 17. Fot. Showmax

Dość powiedzieć, że prezes już na wstępie niszczy swój pokój, jak tylko słyszy o wecie prezydenta. Gęsto będzie się też tłumaczył minister Jarosław (szkolnictwo wyższe, w tej roli bezkonkurencyjny Andrzej Seweryn) z głosowania za ustawą, z której przegłosowania wcale się nie cieszył ("głosowałem za, ale się nie cieszyłem"). Dowiemy się też, jaka jest rada byłego prokuratora z czasów PRL na protesty - szybka, prosta i skuteczna jak oddziałek ZOMO.

 

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

Oprócz tego "Ucho prezesa" doczeka się nowych lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To ulegnie zmianie. - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje - zdradza Mikołaj Cieślak.

I to widzimy już w pierwszym odcinku. Przez uroczy pokój prezesa przechodzi nawałnica wściekłości po tym, jak prezydent wetuje ustawy "naprawiające" sądy.

"Ucho prezesa" dostępne też na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierę odcinków będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax w czwartki, tydzień później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji nowego sezonu "Ucha prezesa":

- odcinek 17. - od 7.09 na showmax.com i od 14.09 na YT,
- odcinek 18. - od 14.09 na showmax.com i od 21.09 na YT,
- odcinek 19. - od 21.09 na showmax.com i od 28.09 na YT,
- odcinek 20. - od 28.09 na showmax.com i od 5.10 na YT.
- odcinek 21. - od 5.10 na showmax.com i od 12.10 na YT,
- odcinek 22. - od 12.10 na showmax.com i od 19.10 na YT,
- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

"Ucho prezesa" 17. odcinek - czy warto?

Nowy odcinek "Ucha prezesa" jest doprawdy miłym powrotem do serii, która już pod koniec pierwszego sezonu zaczęła nużyć widzów. I chociaż tematyka pierwszego odcinka jest związana z wydarzeniami lipcowymi, to twórcy mają szczęście - awantura o sądy wraca wraz z planem prezydenckich ustaw, więc wciąż udało się zachować aktualność. Czy więc warto? Zdecydowanie - w czwartek o 8 rano będziecie mogli sami zdecydować, czy "Ucho prezesa" odświeżyło się i czy wciąż bawi. My czekamy na kolejny odcinek.

Pani Stasia rozbawiła cały przedział: "Dziś się kupuje pieska!". Trafna ocena rodziny [GAZETA DO POCIĄGU]

Więcej o: