"Ucho prezesa 2": W 18. odcinku Prezes wydrukował Internet [ZOBACZ U NAS]

18. odcinek "Ucha prezesa", który miał swoją premierę tydzień temu, właśnie ukazał się na Youtubie. W serialu pojawiły się nowe wątki!

W odcinku zatytułowanym "Bez żadnego trybu" pojawiło się kilka nowych wątków, po raz kolejny zmieniła się też lokalizacja. Na wstępie Bartłomiej Misiewicz przyszedł do Prezesa i przeprosił na kolanach, jednak ten pozostał nieugięty i (znów) odesłał go do domu. Po chwili zaczął czytać... wydrukowany Internet!

18 odcinek ucho prezesa18 odcinek ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

Rozbawił nas także Detektyw Rutkowski, który wkroczył w sejmowe kuluary w okularach przeciwsłonecznych i z nienaganną kwadratową fryzurą. W odcinku nie zabrakło Witolda Waszczykowskiego oraz Antoniego Macierewicza - Minister Wojny opowiedział, jak zwykli ludzie pomogli mu wydostać się z rowu.

Podczas rozmowy ministrów z Prezesem do Gabinetu niespodziewanie zadzwonił ojciec Dyrektor - jednak rozmowa telefoniczna zamieniła się w audycję radiową, a Macierewicz przedstawił się jako "radiosłuchacz". Nie mogło zabraknąć także pytania o komisję smoleńską, która podobno jest "coraz bliżej prawdy".

 

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

W nowym sezonie “Ucho prezesa” doczekało się kilku lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To uległo zmianie - akcja przeniosła się m.in. do Sejmu.

"Ucho prezesa" dostępne też na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierowy epizod będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax w czwartki, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji nowego sezonu "Ucha prezesa":

- odcinek 19. - od 21.09 na showmax.com i od 28.09 na YT,
- odcinek 20. - od 28.09 na showmax.com i od 5.10 na YT.
- odcinek 21. - od 5.10 na showmax.com i od 12.10 na YT,
- odcinek 22. - od 12.10 na showmax.com i od 19.10 na YT,
- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

"Ucho prezesa" 18. odcinek - czy warto?

W najnowszym odcinku "Ucha prezesa" sporo się dzieje. Na pewno warto zobaczyć go dla Rutkowskiego - aktor odgrywający rolę detektywa wygląda zupełnie jak oryginał.

18 odcinek Ucho prezesa18 odcinek Ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

Poza tym Robert Górski z każdym odcinkiem coraz bardziej przypomina Prezesa - jego długie przerwy między słowami, barwa głosu i naburmuszony wyraz twarzy nie przestają nas bawić. Jednak w tym odcinku najbardziej spodobał nam się Macierewicz, który pokazał wiele emocji i nowego przyjaciela. Czyżby zapomniał o Bartłomieju?

Więcej o:
Komentarze (23)
"Ucho prezesa 2": W 18. odcinku Prezes wydrukował Internet [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • Black Swan

  Oceniono 28 razy 26

  i to jest jeden z pozytywów dobrej zmiany... Przynajmniej pośmiać się można...

 • krissey

  Oceniono 16 razy 16

  Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni. Antoni - uruchom generator mgly.

 • pix_d

  Oceniono 13 razy 13

  Myślę, że dużo bliższy prawdzie był obraz prezesa pokazany w poprzednim odcinku, kiedy to wpada w furę na wieść o wetach Adriana, kiedy równa z poziomem gleby ministra nauki, kiedy wrzeszczy na cale gardło o chęci ponownego usidlenia prezydenta. Obrazu dopełniała opinia ministra zbyszka i slowa prezesa: "te zdrajcuchy to są najwierniejsze pieski. Wystarczy, że patyk im rzucę..."
  W tym odcinku prezes znowu stał się pociesznym dziadziem otoczonym przez bandę kretynów i wariatów z ministrem wojny na czele...
  Liczę na powrót prezesa z odc. 17

 • nie_bierz_jarka_na_serio

  Oceniono 13 razy 13

  przy okazji obejrzałem inne wideo: "Andrzej Duda o Uchu Prezesa" i widzę jedno rzeczywisty Adrian słabo ukrywa wkurfienie

 • Mirek ...

  Oceniono 6 razy 4

  Jak i od kiedy detektyw Rutkowski ,przecież to gangster

 • xinfx

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe gdzie Adrian, jak nie pod gabinetem.

 • chopinn

  Oceniono 8 razy 4

  rewelacyjny odcinek. Oby tak dalej

 • grzechumann

  Oceniono 3 razy 3

  Jacek mówi: "Paski w TVP Info nie są głupie. Tylko są dobrze zaadresowane". Hahaha

 • grzechumann

  Oceniono 4 razy 2

  Z 19. odcinka: "Nie po to daliśmy ludziom 500+, żeby teraz z tego ściągać abonament. - To skąd ten abonament, nie od ludzi? - Od ludzi, tylko tak, żeby nie wiedzieli, że to od nich!" - mówi prezes.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX