"Ucho prezesa 2": W 18. odcinku Prezes wydrukował Internet [ZOBACZ U NAS]

18. odcinek "Ucha prezesa", który miał swoją premierę tydzień temu, właśnie ukazał się na Youtubie. W serialu pojawiły się nowe wątki!

W odcinku zatytułowanym "Bez żadnego trybu" pojawiło się kilka nowych wątków, po raz kolejny zmieniła się też lokalizacja. Na wstępie Bartłomiej Misiewicz przyszedł do Prezesa i przeprosił na kolanach, jednak ten pozostał nieugięty i (znów) odesłał go do domu. Po chwili zaczął czytać... wydrukowany Internet!

18 odcinek ucho prezesa18 odcinek ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

Rozbawił nas także Detektyw Rutkowski, który wkroczył w sejmowe kuluary w okularach przeciwsłonecznych i z nienaganną kwadratową fryzurą. W odcinku nie zabrakło Witolda Waszczykowskiego oraz Antoniego Macierewicza - Minister Wojny opowiedział, jak zwykli ludzie pomogli mu wydostać się z rowu.

Podczas rozmowy ministrów z Prezesem do Gabinetu niespodziewanie zadzwonił ojciec Dyrektor - jednak rozmowa telefoniczna zamieniła się w audycję radiową, a Macierewicz przedstawił się jako "radiosłuchacz". Nie mogło zabraknąć także pytania o komisję smoleńską, która podobno jest "coraz bliżej prawdy".

 

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

W nowym sezonie “Ucho prezesa” doczekało się kilku lokalizacji. Do tej pory wydarzenia serialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To uległo zmianie - akcja przeniosła się m.in. do Sejmu.

"Ucho prezesa" dostępne też na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierowy epizod będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax w czwartki, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji nowego sezonu "Ucha prezesa":

- odcinek 19. - od 21.09 na showmax.com i od 28.09 na YT,
- odcinek 20. - od 28.09 na showmax.com i od 5.10 na YT.
- odcinek 21. - od 5.10 na showmax.com i od 12.10 na YT,
- odcinek 22. - od 12.10 na showmax.com i od 19.10 na YT,
- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

"Ucho prezesa" 18. odcinek - czy warto?

W najnowszym odcinku "Ucha prezesa" sporo się dzieje. Na pewno warto zobaczyć go dla Rutkowskiego - aktor odgrywający rolę detektywa wygląda zupełnie jak oryginał.

18 odcinek Ucho prezesa18 odcinek Ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

Poza tym Robert Górski z każdym odcinkiem coraz bardziej przypomina Prezesa - jego długie przerwy między słowami, barwa głosu i naburmuszony wyraz twarzy nie przestają nas bawić. Jednak w tym odcinku najbardziej spodobał nam się Macierewicz, który pokazał wiele emocji i nowego przyjaciela. Czyżby zapomniał o Bartłomieju?

Więcej o: