"Ucho prezesa 2" w 20. odcinku Agata atakuje prezydenta. A Prezes zaprasza go do gabinetu [ZOBACZ U NAS]

W 20. odcinku "Ucha prezesa" stało się to, na co czekaliśmy od dawna. Prezydent nareszcie zostanie zaproszony do gabinetu! Jednak nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

W najnowszym odcinku "Ucha prezesa", zatytułowanym "Weto i odwet", znajdziemy się w korytarzu sejmowym, gdzie Władysław Kosiniak-Kamysz zapyta Pawła Kukiza o jego metody na zdobycie poparcia. Posłowie dogadają się za plecami Prezesa. Całej rozmowie będzie przysłuchiwać się ukryty za filarem Mariusz.

'Ucho prezesa 2' odcinek 20 'Weto i odwet', ShowMax'Ucho prezesa 2' odcinek 20 'Weto i odwet', ShowMax fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Prosto z sejmu trafimy do gabinetu Prezesa, który odwiedzi wściekła Agata Duda. Pierwsza Dama zarzuci prezesowi, że nie traktuje jej męża poważnie.

Wkurzona Agata nie oszczędzi nawet Andrzeja. W obecności Pani Basi zarzuci mu, że sterczy w korytarzu jak "jakiś parasol" i nie zachowuje się jakby miał 46 lat. Ten powtórzy słowa prezesa, że "konstytucja to taka książeczka", co jeszcze bardziej rozzłości jego żonę.

'Ucho prezesa 2' odcinek 20 'Weto i odwet', ShowMax'Ucho prezesa 2' odcinek 20 'Weto i odwet', ShowMax fot. 'Ucho prezesa' kadr Youtube

Następnie z gabinetu wyjdzie Mariusz, który w końcu zaprosi Andrzeja na upragnione spotkanie z Prezesem. Czy uda im się porozmawiać? Zobaczcie 20. odcinek nowego "Ucha Prezesa":

 

Prezes wychodzi z gabinetu przy Nowogrodzkiej

W nowym sezonie “Ucho prezesa” doczekało się kilku lokalizacji. Do tej pory wydarzeniaserialu koncentrowały się na dwóch pomieszczeniach - gabinecie samego Prezesa i przedsionku, w którym urzędowała Pani Basia. To uległo zmianie - akcja przeniosła się m.in. do Sejmu.

"Ucho prezesa" dostępne też na Youtubie

Bez zmian pozostaną zasady emisji nowych odcinków. Premierowy epizod będzie można obejrzeć odpłatnie na serwisie ShowMax w czwartki, kilka dni później za darmo na YouTubie. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji nowego sezonu "Ucha prezesa":
- odcinek 21. - od 5.10 na showmax.com i od 12.10 na YT,
- odcinek 22. - od 12.10 na showmax.com i od 19.10 na YT,
- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o:
Komentarze (22)
"Ucho prezesa 2" w 20. odcinku Agata atakuje prezydenta. A Prezes zaprasza go do gabinetu [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • pix_d

  Oceniono 16 razy 8

  Pan Adrian alias Andrzej powinien "OD DESKI DO DESKI" obejrzeć ten odcinek. A szczególnie, powien wziąć sobie do serca oststnią scenę i zastanowić się z czym wyjdzie prezes od niego z jutrzejszego spotkania. Oczywiście pod warunkiem, że Adrianowi (Andrzejowi) zależy na tym, żeby w lustze dalej widzieć swoją twarz a nie rozmazane bezpłciowe tło.

 • biesczad1

  Oceniono 7 razy 7

  " - O Turcji to akurat myślę prawie codziennie!
  - Żeby tam pojechać?
  - Nie, żeby ją zorganizować tutaj..."

 • zetoxa

  Oceniono 9 razy 7

  tak, to spojrzenie w zaparowane lustro, jakże wymowne.

 • biesczad1

  Oceniono 6 razy 6

  "Jestem głupi, jak pasek w TVP Info!"...

 • justas32

  Oceniono 8 razy 6

  Zawsze wiedziałem że Kornhausery to porządna rodzina - tylko te inne takie nieudaczne ...

 • realistas

  Oceniono 5 razy 5

  Duda z pyszna będzie się czuł.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 4 razy 4

  Oglądaczy TVP kurskiego to na pewno bawi i śmieszy,a widzów stacji komercyjnych,utwierdza w przekonaniu,że Polsce grozi upadek albo terror kaczystów.

 • biesczad1

  Oceniono 4 razy 4

  "Do taj pory przy korycie byli złodzieje, niech się teraz uczciwi nachapią..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX