"Ucho prezesa 2", odcinek 21: do gabinetu przychodzi Beata. I musi się tłumaczyć [ZOBACZ U NAS]

"Ucho prezesa 2": w 21. odcinku do gabinetu wreszcie po długiej nieobecności przychodzi Beata. I nie tylko musi się tłumaczyć, udowadniać, że nie jest zmęczona. Musi też opowiedzieć dowcip.

Tym razem myślą przewodnią odcinka będzie "bezpieczeństwo". Nie bez powodu 21 odcinek "Ucha prezesa" zatytułowano "Na arabskim dywaniku". Akcja toczy się w dwóch miejscach - w Parku Saskim w Warszawie oraz - tradycyjnie - w gabinecie prezesa. Tu pojawia się dawno niewidziana Beata, naturalnie z broszką. I musi się gęsto tłumaczyć...

Padają sugestie, że może jest zmęczona, że przydałby się jej urlop. W końcu zarzuca się jej bliską znajomość z Adrianem/Andrzejem. Z każdą minutą atmosfera się zagęszcza, a biedna Beata jest coraz bardziej zagubiona. Zwłaszcza, kiedy pojawiają się sugestie, że może ktoś ją zastąpi - np. Mateusz albo... sam prezes. Zresztą zobaczcie sami - finałowy dowcip Beaty jest doprawdy uroczy.

"Ucho prezesa 2" odcinek 21 - "Na arabskim dywaniku"

 

"Ucho prezesa" co czwartek

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 22. - od 12.10 na showmax.com i od 19.10 na YT,
- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o: