"Ucho prezesa 2", 22. odcinek: Co słychać u opozycji? Nie jest dobrze [ZOBACZ U NAS]

"Ucho prezesa 2": od dzisiaj w internecie za darmo można oglądać 22. odcinek. Tym razem dowiemy się, w co gra opozycja, a do Prezesa przyjdzie dość niespodziewany gość - Adrian.

22. odcinek "Ucha prezesa" zatytułowano bardzo prosto: "Gdzie jest lider". W tym odcinku zobaczymy więc samego Prezesa i "liderów" opozycji: doskonałego Grzegorza, całkiem niezłego Ryszarda i kuriozalnych Borysa i Kamilę. Pojawi się też niespodziewany gość w gabinecie samego Prezesa - Adrian, ale absolutnie nie ten, o którym myślicie. To Adrian, o którym jest bardzo cicho w rzeczywistym świecie polityki, a który wkroczy do gabinetu Prezesa i wygłosi płomienną mowę.

"Ucho prezesa" zazwyczaj skupia się jednak na parodiowaniu samego Prezesa, ale tym razem naprawdę mocno dostaje się też opozycji - infantylnej, skupionej na walce w swoim środowisku. I nic lepiej nie oddaje sytuacji w polskiej polityce, jak cytat z samego prezesa: "Twój nożownik to domownik".

 

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Więcej o:
Komentarze (36)
"Ucho prezesa 2", 22. odcinek: Co słychać u opozycji? Nie jest dobrze [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • pix_d

  Oceniono 18 razy 12

  Jakież to prawdziwe... niestety...

 • julia.s.f

  Oceniono 13 razy 9

  i zastanawiam się tylko co na to żona borysa i mąż kamili.

 • japka_putina

  Oceniono 21 razy 7

  Mierność opozycji nie podlega dyskusji, ale w bajkach, obietnicach i apelowaniu do niskich instynktów nie ma sensu przebijać piździelców, a programami i wizjami na dekady do ciemnej masy nikt nie trafi. Niestety, suweren musi zaryć facjatą w dennym mule, żeby zrozumieć swój błąd.

 • justas32

  Oceniono 22 razy 6

  Górski właśnie zniszczył opozycję. W sumie szkoda - bo stratna będzie Polska, my wszyscy. Ale fakt że im się należało ...

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 7 razy 5

  Sapryk jako Szef Wszystkich Szefów Grzegorz Schetyna Ze Szczecina. Ja go nie muszę oglądać w akcji, ja znam jego emploi i na sam widok fotosu ciężko się nie śmiać.

 • 31.februarius

  0

  Chcę jeść pączka(i) z Annią Próchniak!

 • wujekdolf

  Oceniono 10 razy -2

  zamiast grzesiu z rysiem jechać na Mazury macać kury stoją twardo (wg. nich) na stanowisku a te pisiory normalnie jak myszy bez kota harcują.

 • john water

  Oceniono 15 razy -3

  Cokolwiek by nie powiedzieć PO i cała opozycja swoimi bezmyślnymi atakami na PIS wzmacnia tą partie czy się to komu podoba czy nie ! Sami systematycznie pogrążają się i niedługo będą passe w tym wydaniu jak dzisiaj A poza tym na PO nie należy głosowac nigdy prze nigdy bo istniejąca sytuacja to ich dzieło

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX