"Ucho prezesa 2", 22. odcinek: Co słychać u opozycji? Nie jest dobrze [ZOBACZ U NAS]

"Ucho prezesa 2": od dzisiaj w internecie za darmo można oglądać 22. odcinek. Tym razem dowiemy się, w co gra opozycja, a do Prezesa przyjdzie dość niespodziewany gość - Adrian.

22. odcinek "Ucha prezesa" zatytułowano bardzo prosto: "Gdzie jest lider". W tym odcinku zobaczymy więc samego Prezesa i "liderów" opozycji: doskonałego Grzegorza, całkiem niezłego Ryszarda i kuriozalnych Borysa i Kamilę. Pojawi się też niespodziewany gość w gabinecie samego Prezesa - Adrian, ale absolutnie nie ten, o którym myślicie. To Adrian, o którym jest bardzo cicho w rzeczywistym świecie polityki, a który wkroczy do gabinetu Prezesa i wygłosi płomienną mowę.

"Ucho prezesa" zazwyczaj skupia się jednak na parodiowaniu samego Prezesa, ale tym razem naprawdę mocno dostaje się też opozycji - infantylnej, skupionej na walce w swoim środowisku. I nic lepiej nie oddaje sytuacji w polskiej polityce, jak cytat z samego prezesa: "Twój nożownik to domownik".

 

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 23. - od 19.10 na showmax.com i od 26.10 na YT,
- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Więcej o: