"Ucho prezesa 2": W 23. odcinku Prezes mówi "Sprawdzam". I dymisjonuje bez litości [ZOBACZ U NAS]

"Ucho prezesa 2": od dzisiaj w internecie za darmo można oglądać 23. odcinek. Tym razem na dywaniku staje sam Mariusz.

23. odcinek "Ucha prezesa" nosi tytuł "Nawałnica roboty". I rzeczywiście, od nawałnicy się zacznie - tej, która w środku sierpnia zmiotła z powierzchni ziemi część Pomorza. Prezes będzie chciał się dowiedzieć, kto za to tak naprawdę odpowiada. A skoro Prezes już zaczyna się interesować kwestiami wewnętrznymi i bezpieczeństwem państwa, to w gabinecie musi tez pojawić się zastępca Mariusza - Jarosław.

Przychodzi też Joachim - słynny organizator wycieczek z udziałem Prezesa. Czy pozycja Mariusza jest zagrożona? A może kto inny zostanie zdymisjonowany, skoro Prezes, jak sam mówi, "poczuł już krew"? I ile tak naprawdę kosztują miesięcznice? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego odcinka "Ucha prezesa".

 

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 24. - od 26.10 na showmax.com i od 2.11 na YT,
- odcinek 25. - od 2.11 na showmax.com i od 9.11 na YT,
- odcinek 26. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,
- odcinek 27. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,
- odcinek 28. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Więcej o: