"Ucho prezesa 2": "Zarządzamy przerwę w emisji". Twórcy serialu mają ważny powód

24. odcinek "Ucha prezesa" miał być dziś dostępny za darmo na Youtubie - jak w każdy czwartek. Jednak twórcy serialu postanowili zmienić plany.

Nie zobaczymy dziś 24. odcinka "Ucha prezesa". Twórcy serialu postanowili zaskoczyć fanów i zrezygnowali z emisji swojego serialu 2 listopada. O powodach swojej decyzji poinformowali nas w poście na Facebooku:

Drodzy Widzowie na całym świecie! W związku z tym, że w najbliższy czwartek przypadają Zaduszki, czyli święto, podczas którego tradycyjnie kierujemy swoje myśli w stronę zgoła przeciwną niż doczesność, do której Ucho Prezesa się odnosi najbardziej, chcielibyśmy dać Wam odpocząć od siebie i tego strasznego świata, który kreujemy w serialu - poinformowali twórcy "Ucha prezesa"

- Tym samym zarządzamy krótką przerwę w emisji - 2 listopada nie pojawi się nowy odcinek ani na showmax.com, ani na YT i dlatego też nie wrzucamy dziś zwiastuna kolejnego odcinka. Zachęcamy do oglądania wcześniejszych odcinków i przeznaczenia Zaduszek dla Waszych bliższych i dalszych, którzy tego dnia mają swoje święto.

Ucho prezesaUcho prezesa kadr z You Tube /Ucho prezesa

Decyzja twórców "Ucha prezesa" wprowadziła niemałe zamieszanie wśród fanów. Wiele osób uważa, że przełożenie odcinka to dobry pomysł:

Inni sądzą, że Zaduszki nie są wystarczającym powodem, by zmieniać datę emisji "Ucha prezesa 24":

Ucho prezesa 10Ucho prezesa 10 Fot. Ucho Prezesa | kadr

Przypominamy: "Ucho prezesa 2": W 23. odcinku Prezes mówi "Sprawdzam". I dymisjonuje bez litości [ZOBACZ U NAS] >>

"Ucho prezesa 2": 24. odcinek ma nową datę premiery

Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. "Ucho prezesa 24" zostanie udostępnione dopiero w przyszłym tygodniu.

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu.

18 odcinek ucho prezesa18 odcinek ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku:

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Czy uważasz, że decyzja twórców "Ucha prezesa" była słuszna?
Więcej o: