"Ucho prezesa 2": "Zarządzamy przerwę w emisji". Twórcy serialu mają ważny powód

24. odcinek "Ucha prezesa" miał być dziś dostępny za darmo na Youtubie - jak w każdy czwartek. Jednak twórcy serialu postanowili zmienić plany.

Nie zobaczymy dziś 24. odcinka "Ucha prezesa". Twórcy serialu postanowili zaskoczyć fanów i zrezygnowali z emisji swojego serialu 2 listopada. O powodach swojej decyzji poinformowali nas w poście na Facebooku:

Drodzy Widzowie na całym świecie! W związku z tym, że w najbliższy czwartek przypadają Zaduszki, czyli święto, podczas którego tradycyjnie kierujemy swoje myśli w stronę zgoła przeciwną niż doczesność, do której Ucho Prezesa się odnosi najbardziej, chcielibyśmy dać Wam odpocząć od siebie i tego strasznego świata, który kreujemy w serialu - poinformowali twórcy "Ucha prezesa"

- Tym samym zarządzamy krótką przerwę w emisji - 2 listopada nie pojawi się nowy odcinek ani na showmax.com, ani na YT i dlatego też nie wrzucamy dziś zwiastuna kolejnego odcinka. Zachęcamy do oglądania wcześniejszych odcinków i przeznaczenia Zaduszek dla Waszych bliższych i dalszych, którzy tego dnia mają swoje święto.

Ucho prezesaUcho prezesa kadr z You Tube /Ucho prezesa

Decyzja twórców "Ucha prezesa" wprowadziła niemałe zamieszanie wśród fanów. Wiele osób uważa, że przełożenie odcinka to dobry pomysł:

Inni sądzą, że Zaduszki nie są wystarczającym powodem, by zmieniać datę emisji "Ucha prezesa 24":

Ucho prezesa 10Ucho prezesa 10 Fot. Ucho Prezesa | kadr

Przypominamy: "Ucho prezesa 2": W 23. odcinku Prezes mówi "Sprawdzam". I dymisjonuje bez litości [ZOBACZ U NAS] >>

"Ucho prezesa 2": 24. odcinek ma nową datę premiery

Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. "Ucho prezesa 24" zostanie udostępnione dopiero w przyszłym tygodniu.

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube. System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu.

18 odcinek ucho prezesa18 odcinek ucho prezesa fot. Showmax, mat. prasowe

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku:

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Czy uważasz, że decyzja twórców "Ucha prezesa" była słuszna?
Więcej o:
Komentarze (151)
"Ucho prezesa 2": "Zarządzamy przerwę w emisji". Twórcy serialu mają ważny powód
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 48 razy 34

  "W związku z tym, że w najbliższy czwartek przypadają Zaduszki, czyli święto, podczas którego tradycyjnie kierujemy swoje myśli w stronę zgoła przeciwną niż doczesność"
  "Zachęcamy do oglądania wcześniejszych odcinków"

  Bez sensu, nie wyemitujemy bo Zaduszki, więc żarty na bok, ale stare odcinki oglądajcie :D

 • no.idea.pro

  Oceniono 43 razy 27

  Tak, zdecydowanie, w takim dniu powinno się zawiesić wszelkie emisje, misje i wogle centra handlowe koniecznie. Do tego dni wolne od pracy i państwo na trzech filarach: kościół, stacje benzynowe... i co tam było jeszcze? żabki?
  Chłopcy i dziewczęta, jeśli to prawdziwy powód, to uszczęśliwiliście nas na siłę, a jeśli chcieliście zrobić drugiej stronie unik, żeby nie rzucili się z zarzutami, to ok. Tylko do nas trzeba mówić prosto z mostu, jesteśmy dorośli.

 • jndy

  Oceniono 42 razy 24

  Szkoda. W międzyczasie zmienić się może premier i rząd i odcinek straci sens, bo będzie nieaktualny.

 • marcus1946

  Oceniono 27 razy 21

  czyli znowu "ktos wie lepiej co mi sie podoba i jaka jest moja moralność !!! Witam panów cenzorów i moralistów

 • marywil2012

  Oceniono 39 razy 21

  Zarządzili przerwę ale ....się nie cieszą? To wygląda tak, jakby ulegli temu pisowskiemu teroryzowaniu celebrą katolicko-narodową. Mało przekonujące jednak. Szukałbym gdzie indziej powodów, tym bardziej, że wystarczyłoby przełożyć o dzień emisję...coś mi się wydaje, że raczej szykował się kolejny odcinek, który był kontrowersyjny i zdecydowano się go po prostu wyciąć.

 • ebom

  Oceniono 24 razy 20

  Sorry, ale jak ktoś chce w zaduszki kierować myśli "w stronę zgoła przeciwną niż doczesność" to zawsze mógł tego odcinka po prostu dzisiaj nie oglądać. Pan Górski mnie duchowości uczyć nie musi. No chyba że po prostu był poślizg w produkcji i się teraz tą idiotyczną wymówka ratują...

 • giles

  Oceniono 19 razy 19

  takie czasy, ze juz nie tylko partia rządząca ale nawet kabareciarze martwia sie, ze mógłbym w niewłaściwy sposób spędzić czas... i to jest dopiero kabaret:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX