"Ucho prezesa 2": W 24. odcinku Prezes zasypia, a Tarczyński zakłada królewskie szaty [ZOBACZ U NAS]

24. odcinek "Ucha prezesa", który nie został udostępniony w Zaduszki, można już obejrzeć za darmo. Jego tytuł to "Pełzająca dyktatura".

Na Youtubie właśnie pojawił nowy odcinek "Ucha prezesa 2" - tydzień później niż zapowiadano. Twórcy serialu postanowili nas zaskoczyć i zrezygnowali z emisji odcinka w Zaduszki (2 listopada). Decyzja wprowadziła niemałe zamieszanie wśród fanów. (Przypominamy: "Ucho prezesa 2": "Zarządzamy przerwę w emisji". Fani serialu mają mieszane uczucia>> ).

 

24. odcinek "Ucha prezesa" nosi tytuł "Pełzająca dyktatura". Jako pierwsi w gabinecie pojawiają się, jak zawsze razem, Beata Mazurek, rzeczniczka PiS i Ryszard Terlecki, szef klubu, grany przez Wiktora Zborowskiego. Prezesowi nie podoba się to, że para jest nierozłączna. Twierdzi, że wygląda komicznie:

- Ty w telewizji mnie masz czoła, bo ci obcina góra telewizora, a tobie obcina dół telewizora dolną szczękę. To jest niepoważne, ludzie się z Was podśmiechują.

'Ucho prezesa' odcinek 24'Ucho prezesa' odcinek 24 fot. ShowMax, kadr Youtube

Po chwili do Prezesa przychodzi Adam Bielan. Wicemarszałek Senatu rozpoczyna "Comiesięczny kurs propagandy zakończony przekazem dnia", podczas którego tłumaczy Beacie i Ryszardowi, jak mają rozmawiać z mediami i wyjaśniać wyborcom "dlaczego Unia nas nie lubi". Kurs chyba nie jest zbyt wciągający, bo Prezes zasypia. Następnie akcja przenosi się do Sejmu, gdzie ubrany w królewską pelerynę Dominik Tarczyński rozmawia z dziennikarką o polityce.

'Ucho prezesa' 24 odcinek'Ucho prezesa' 24 odcinek fot. ShowMax, kadr Youtube

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 25. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,

- odcinek 26. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,

- odcinek 27. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

- odcinek 28. - od 30.11 na showmax.com i od 7.12 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o:
Komentarze (15)
"Ucho prezesa 2": W 24. odcinku Prezes zasypia, a Tarczyński zakłada królewskie szaty [ZOBACZ U NAS]
Zaloguj się
 • japka_putina

  Oceniono 14 razy 12

  Czy oni w to wierzą? Nie wiadomo, ale wiadomo, że później będzie jak z komuchami: okazało się, żaden nie wierzył w pezetpeerowskie kłamstwa, tylko udawał, bo musiał. Dla Polski, żeby opozycjonistów ratować. Bo w PRL było tylko dwóch prawdziwych, czerwonych sukinsynów: Kuroń i Michnik.

 • grzechumann

  Oceniono 4 razy 0

  A w odc. 25 Pan Marian Opania - M A J S T E R S Z T Y K !!!!!!!! Brawo Mistrzu!

 • wujekdolf

  Oceniono 7 razy -1

  to powinno być dostępne nie przez youtuba tylko w tvpis - po wsiach nie ma internetu! - niech ktoś odbije tvp!

 • kloszu

  Oceniono 4 razy -2

  Posiedzenia rządu były dużo śmieszjniejsze. Tutaj tylko czasem uda się im z czymś błysnąć.

 • homesicalien

  Oceniono 11 razy -5

  Do tej pory bylem pod wrażeniem jak odzwierciedlone są kolejne pojawiające się postaci. Ale Beata Mazurek mówiąca jak robot to niestety porażka. Chyba aktorka grająca ją powinna jeszcze raz obejrzeć wystąpienia telewizyjne oryginału i swoje w Uchu.

 • hegemon123

  Oceniono 15 razy -7

  Może Buttka zrecenzuje?

 • arabraska67

  Oceniono 15 razy -11

  SŁABE NIE OGLĄDAM!!!!!!!!!!!! DLA CIEMNEGO LUDA.

 • yan57

  Oceniono 32 razy -20

  nudne jak flaki w oleju i z odcinka na odcinek to gorzej ...ps. chociaż na uwagę zasługuje gra p. Małeckiego rewelacyjny w roli Tarczyńskiego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX