"Ucho prezesa 2": W 24. odcinku Prezes zasypia, a Tarczyński zakłada królewskie szaty [ZOBACZ U NAS]

24. odcinek "Ucha prezesa", który nie został udostępniony w Zaduszki, można już obejrzeć za darmo. Jego tytuł to "Pełzająca dyktatura".

Na Youtubie właśnie pojawił nowy odcinek "Ucha prezesa 2" - tydzień później niż zapowiadano. Twórcy serialu postanowili nas zaskoczyć i zrezygnowali z emisji odcinka w Zaduszki (2 listopada). Decyzja wprowadziła niemałe zamieszanie wśród fanów. (Przypominamy: "Ucho prezesa 2": "Zarządzamy przerwę w emisji". Fani serialu mają mieszane uczucia>> ).

 

24. odcinek "Ucha prezesa" nosi tytuł "Pełzająca dyktatura". Jako pierwsi w gabinecie pojawiają się, jak zawsze razem, Beata Mazurek, rzeczniczka PiS i Ryszard Terlecki, szef klubu, grany przez Wiktora Zborowskiego. Prezesowi nie podoba się to, że para jest nierozłączna. Twierdzi, że wygląda komicznie:

- Ty w telewizji mnie masz czoła, bo ci obcina góra telewizora, a tobie obcina dół telewizora dolną szczękę. To jest niepoważne, ludzie się z Was podśmiechują.

'Ucho prezesa' odcinek 24'Ucho prezesa' odcinek 24 fot. ShowMax, kadr Youtube

Po chwili do Prezesa przychodzi Adam Bielan. Wicemarszałek Senatu rozpoczyna "Comiesięczny kurs propagandy zakończony przekazem dnia", podczas którego tłumaczy Beacie i Ryszardowi, jak mają rozmawiać z mediami i wyjaśniać wyborcom "dlaczego Unia nas nie lubi". Kurs chyba nie jest zbyt wciągający, bo Prezes zasypia. Następnie akcja przenosi się do Sejmu, gdzie ubrany w królewską pelerynę Dominik Tarczyński rozmawia z dziennikarką o polityce.

'Ucho prezesa' 24 odcinek'Ucho prezesa' 24 odcinek fot. ShowMax, kadr Youtube

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 25. - od 9.11 na showmax.com i od 16.11 na YT,

- odcinek 26. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,

- odcinek 27. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

- odcinek 28. - od 30.11 na showmax.com i od 7.12 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o: