"Ucho prezesa 2": W 25. odcinku Prezes udaje Piłsudskiego, a Andrzej jest Panem Kanapką [ZOBACZ]

Nowe "Ucho prezesa 2" właśnie zostało udostępnione na Youtubie. W 25 odcinku zatytułowanym "Gniazdo bocianie" Prezes będzie wybierał nowego premiera.

25. odcinek "Ucha prezesa 2" zaczyna się w gabinecie. Mariusz uważa, że to Prezes powinien zostać Jarosławem Mądrym Premierem Stulecia i że najbardziej ucieszyłoby to marszałka Piłsudskiego. W tym samym czasie do Pani Basi przychodzi Andrzej w przebraniu Pana Kanapki i próbuje nakłonić kobietę, żeby pracowała w Pałacu.

Ucho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianieUcho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianie fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

W gabinecie Prezes pyta Mateusza Morawieckiego, czy chciałby zostać premierem. Kiedy minister finansów zastanawia się nad propozycją, do Prezesa przychodzi ojciec Morawieckiego - Kornel.

- Jarek, mam prośbę. Weź go na tego premiera... -Tato, ja nie jestem już dzieckiem - protestuje syn. -Dla rodziców zawsze będziesz - odpowiada ojciec.

- Jak chłopaku, chciałbyś? - pyta prezes.

- Jak nie zrozumie, kijem nawet, żeby całe to abecadło rządzenia poznał - prosi Kornel Morawiecki.

Ucho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianieUcho Prezesa odc. 25 - Gniazdo bocianie fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Prezes obiecuje, że to przemyśli. Jednak po chwili odkrywa, że nikt nie będzie w stanie zastąpić Beaty.

- Nasza Beata to jest jednak polski krajobraz, pachnie polskim sianem, kościelną kruchtą, niedzielnym rosołem. Kiedy przymknę oczy, to widzę na jej głowie bocianie gniazdo. A na twojej głowie nie widzę nic - podsumował Prezes.

Wtedy Morawiecki zaczął recytować wiersz Norwida.

Zobacz 25. odcinek "Ucha prezesa":

 

"Ucho prezesa" co czwartek za darmo

"Ucho prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha prezesa":

- odcinek 26. - od 16.11 na showmax.com i od 23.11 na YT,

- odcinek 27. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

- odcinek 28. - od 30.11 na showmax.com i od 7.12 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o: