"Ucho Prezesa 2": w 26. odcinku Prezes jedzie do Pałacu i szykuje się na wojnę [ZOBACZ U NAS]

26. odcinek "Ucha Prezesa 2" pt. "Kto kogo?" jest już dostępny na YouTubie.

W 26. odcinku "Ucha Prezesa" zatytułowanym "Kto kogo?" Prezes razem z Mariuszem jadą do Pałacu. Kierowca jedzie bardzo nieostrożnie, dlatego po drodze zaliczają dwie stłuczki. Mariusz uważa, że skoda jest dla Prezesa "za skromna". Jednak kierowca zapewnia, że ten model nie rzuca się w oczy, ale tak naprawdę wart jest tyle, co cztery lexusy. Panowie dyskutują też o wypadku Beaty Szydło, który wciąż pozostaje niewyjaśniony. 

Do samochodu wsiada marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Prezes przepytuje go z Ewangelii i mówi, że w Polsce trwa wojna z prezydentem, który "zawetował i mu się spodobało, że on taki ważny jest".

W tym czasie do Pałacu Prezydenckiego przyjeżdża Pani Basia i próbuje nakłonić Andrzeja do powrotu do poczekalni. Twierdzi, że tam jest lepiej niż w Pałacu:

- Co pan tutaj ma? Pusto, wiatr tylko hula. A tam ruch był jakiś, coś się działo. Jak ciasto robiłam prezesowi, zawsze pan skubnął. A i mnie bezpieczniej będzie w korytarzu z panem bo tam coraz większe dziwolągi się schodzą.

Ucho Prezesa odc. 25 - Kto kogo?Ucho Prezesa odc. 25 - Kto kogo? fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Kiedy Andrzej poważnie rozważa propozycję, Prezes i reszta jadą do niego z nowymi ustawami do podpisania. "Jeśli nie podpisze, to znaczy, że zatrzymał dobrą zmianę".

Kierowca jest tak zajęty swoim telefonem, że jedzie pod prąd i powoduje kolejny wypadek. Prezes postanawia iść do Pałacu na piechotę.

Ucho Prezesa odc. 25 - Kto kogo?Ucho Prezesa odc. 25 - Kto kogo? fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

Zobacz 26. odcinek "Ucha Prezesa":

 

"Ucho Prezesa 2" co czwartek za darmo

"Ucho Prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy udostępniają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. Oto aktualne daty emisji kolejnych odcinków "Ucha Prezesa":

- odcinek 27. - od 23.11 na showmax.com i od 30.11 na YT.

- odcinek 28. - od 30.11 na showmax.com i od 7.12 na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o: