"Ucho Prezesa 2": w 27. odcinku Prezes ogląda "Potop" w Pałacu [ZOBACZ U NAS]

Andrzej nie chce podpisać ustawy, ale w zamian zaprasza Prezesa na seans filmowy.

W 27. odcinku "Ucha Prezesa" zatytułowanym "Kilof czy stetoskop" Prezes, razem z marszałkiem Sejmu Markiem, marszałkiem Senatu Staszkiem i oczywiście z Mariuszem, wkraczają do Pałacu, by rozpocząć rozmowy z Andrzejem.

W tym czasie Gabinet odwiedza Konstanty Radziwiłł, w którego wcielił się Artur Barciś. Niestety minister zdrowia nie zastał Prezesa, ale Pani Basia radzi mu, żeby poczekał na korytarzu.

Ucho Prezesa odc. 27 - Kilof czy stetoskopUcho Prezesa odc. 27 - Kilof czy stetoskop fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

- Oczywiście, że czekać. Niech pan posmakuje, jak to jest. Trafiłam ostatnio na izbę przyjęć to 8 godzin czekałam. Tu przynajmniej kolejki nie ma i ja nie jestem opryskliwa.

- Moja biedna. Tak długo pani czekała?

- Tak. Ale z drugiej strony w telewizji był reportaż, że się w ogóle nie czeka.To ja już nie wiem, czekałam czy nie? Chyba nie...

Kiedy Konstanty Radziwiłł czeka na Prezesa, ten wzywa Andrzeja na dywanik:

- dałem ci takie fajne zabawki: nożyczki do przecinania wstążek, medale do rozdawania staruszkom, wycieczki zagraniczne. A ty zerwałeś jabłko.

Po czym daje Andrzejowi nową ustawę o sądach "z poprawkami" i włączonym długopisem.

Kiedy Andrzej przymierza się do złożenia podpisu, do sali wpada Zofia Romaszewska i go powstrzymuje. Stwierdza, że "pośpiech poniża" i że prezydent odezwie się, jak zapozna się z treścią ustawy. Żeby nie wychodzić z Pałacu po 15 minutach wprost na fotoreporterów, wszyscy udają się na seans "Potopu". Po filmie Mariuszowi wydaje się, że jest Andrzejem Kmicicem.

Ucho Prezesa odc. 27 - Kilof czy stetoskopUcho Prezesa odc. 27 - Kilof czy stetoskop fot. UchoPrezesa, kadr Youtube

 Zobacz 27. odcinek "Ucha Prezesa 2":

 

"Ucho Prezesa 2" co czwartek za darmo

"Ucho Prezesa" w każdy czwartek udostępniane jest odpłatnie na platformie ShowMax. Jednak po tygodniu od płatnej premiery twórcy zamieszczają odcinek również na platformie YouTube.

System ten sprawdził się w przypadku pierwszego sezonu serialu. 28., ostatni już odcinek "Ucha Prezesa" zostanie wyemitowany 30.11 na showmax.com, a od 7.12 będzie dostępny na YT.

"Ucho Prezesa" i dwa odcinki specjalne

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nadchodzący sezon również będzie miał dodatkowe dwa odcinki specjalne, które będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie ShowMax.

Więcej o: