Jak będzie wyglądał świat w 2384 roku? Netflix pozwolił nam to sprawdzić na własnej skórze

Od dziś w Warszawie można przymierzyć ludzką powłokę i przenieść się do roku 2384. Wszystko w ramach promocji nowego serialu Netfliksa - ''Altered Carbon''.

Wczoraj mieliśmy okazję odwiedzić pierwszy w Polsce Pawilon Altered Carbon, który przeniósł nas do roku 2384. Powitała nas prezes polskiego oddziału Psychasec - Marta Borevicz, a o swoim doświadczeniu opowiedział pierwszy klient firmy - pisarz Łukasz Orbitowski. Zobaczyliśmy też najnowszą kolekcję powłok ludzkich wiosna-lato 2384.

 

I chociaż Altered Carbon jest fikcyjnym światem, stworzonym przez Netflix na potrzeby nowego serialu, to kosmiczny pawilon naprawdę pozwala poczuć, jak to jest znaleźć się w skórze kogoś innego - swoją wymarzoną powłokę można ''przymierzyć'' dzięki technologii Kinect (a twarz, którą wybierzemy, będzie odtwarzać naszą mimikę!).

Altered Carbon, NetflixAltered Carbon, Netflix MARCIN OLIVA SOTO

Teraz Wy też możecie przekonać się, co by było, gdyby marzenia o nieśmiertelności naprawdę się spełniły. Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11 - 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14). Wstęp jest bezpłatny.

Program Pawilonu:

  • Historia nieśmiertelności. Najnowszy model stosu korowego. Prototyp ludzkiej powłoki. Przymierzalnia powłok. Komentarz XXI-wiecznej ekspertki (Alexandra Przegalińska)
    Od 11:00 do 21:00, codziennie
  • Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384
    Choreografka: Marta Ziółek 
    Współpraca: Joanna Mane Manecka & Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas. Piątek: 18:00 i 20:00, sobota: 16:00 i 18:00, niedziela: 14:00 i 16:00
  • Pokaz 2 pierwszych odcinków Altered Carbon - Sobota: od 19:00 do 21:00, Niedziela: od 18:00 do 20:00

Altered Carbon, NetflixAltered Carbon, Netflix MARCIN OLIVA SOTO

Serial Altered Carbon - nowy hit Netfliksa

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.

Wszystkie odcinki Altered Carbon od dziś są dostępne na Netfliksie.

Więcej informacji o serialu >>

Wydarzenie FB >>

Więcej o: