Jak będzie wyglądał świat w 2384 roku? Netflix pozwolił nam to sprawdzić na własnej skórze

Od dziś w Warszawie można przymierzyć ludzką powłokę i przenieść się do roku 2384. Wszystko w ramach promocji nowego serialu Netfliksa - ''Altered Carbon''.

Wczoraj mieliśmy okazję odwiedzić pierwszy w Polsce Pawilon Altered Carbon, który przeniósł nas do roku 2384. Powitała nas prezes polskiego oddziału Psychasec - Marta Borevicz, a o swoim doświadczeniu opowiedział pierwszy klient firmy - pisarz Łukasz Orbitowski. Zobaczyliśmy też najnowszą kolekcję powłok ludzkich wiosna-lato 2384.

 

I chociaż Altered Carbon jest fikcyjnym światem, stworzonym przez Netflix na potrzeby nowego serialu, to kosmiczny pawilon naprawdę pozwala poczuć, jak to jest znaleźć się w skórze kogoś innego - swoją wymarzoną powłokę można ''przymierzyć'' dzięki technologii Kinect (a twarz, którą wybierzemy, będzie odtwarzać naszą mimikę!).

Altered Carbon, NetflixAltered Carbon, Netflix MARCIN OLIVA SOTO

Teraz Wy też możecie przekonać się, co by było, gdyby marzenia o nieśmiertelności naprawdę się spełniły. Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11 - 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14). Wstęp jest bezpłatny.

Program Pawilonu:

 • Historia nieśmiertelności. Najnowszy model stosu korowego. Prototyp ludzkiej powłoki. Przymierzalnia powłok. Komentarz XXI-wiecznej ekspertki (Alexandra Przegalińska)
  Od 11:00 do 21:00, codziennie
 • Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384
  Choreografka: Marta Ziółek 
  Współpraca: Joanna Mane Manecka & Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas. Piątek: 18:00 i 20:00, sobota: 16:00 i 18:00, niedziela: 14:00 i 16:00
 • Pokaz 2 pierwszych odcinków Altered Carbon - Sobota: od 19:00 do 21:00, Niedziela: od 18:00 do 20:00

Altered Carbon, NetflixAltered Carbon, Netflix MARCIN OLIVA SOTO

Serial Altered Carbon - nowy hit Netfliksa

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.

Wszystkie odcinki Altered Carbon od dziś są dostępne na Netfliksie.

Więcej informacji o serialu >>

Wydarzenie FB >>

Więcej o:
Komentarze (13)
Jak będzie wyglądał świat w 2384 roku? Netflix pozwolił nam to sprawdzić na własnej skórze
Zaloguj się
 • serfwe erwr

  Oceniono 12 razy 8

  haha nie wiadomo czy przy wizjach AI, nanorobotów i zasranej singularity ludzie będą istnieć za 100 lat, czy sami siebie nie udupimy albo AI nas nie udupi o ile będzie samoświadome, nawet kolonizacje marsa mogą nie mieć znaczenia... a tutaj za 300 lat ::)) tha...

 • anchois_45

  Oceniono 6 razy 6

  Czy za 300 lat będzie już można bezproblemowo zamknąć konto na Netflixie?

 • megatherium

  Oceniono 3 razy 3

  Świetne postacie, ładny wizualnie. Przemyślana i ciekawa wizja przyszłości. Ale od 7. odcinka akcja grzęźnie gdzieś na poziomie historii dr Drake Ramoray z "Dni naszego życia" z serialu "Przyjaciele".

 • bratjolki

  Oceniono 1 raz 1

  ....Netflix pozwolił nam to sprawdzić na własnej skórze...
  Pozwoli, to nam sprawdzić Pentagon.

 • stereotyp76

  0

  Psychasec i Borevicz - pasuje.

 • qrcze_pieczone

  0

  Obejrzałem kilka odcinków (bodajże 5). Świat trochę jak z Chandlera, choć dzieje się to w przyszłości. Pewne elementy bardzo ciekawe czy wręcz szokujące (małżeństwo walczące ze sobą na śmierć i życie dla pieniędzy - i dla otrzymania lepszej powłoki, wirtualne tortury gorsze od realnych, córeczka-nimfomanka używająca klonów matki). Na pewno warto obejrzeć, bo nie jest to kolejna głupia łupanka scifi.

 • paseo

  Oceniono 28 razy -4

  Kompletne brednie.caly nieprawdopodobny rozwoj jaki widzimy,praktycznie dokonal sie po II wojnie swiatowej,a wiec w zaledwie kilkadzieista lat.NIKt nie ejst w stanie przewidziec ,co bedzia nawet za 10 lat a co dopiero za 300.To tylko wyglupy bez zadnego znaczenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX