"Ucho prezesa" wraca 15 marca. W trzecim sezonie - rekonstrukcja, wojna z całym światem i nowe twarze

"Ucho prezesa" wraca z 3. sezonem już w przyszłym tygodniu. 15 marca na platformie Showmax pokazany zostanie pierwszy odcinek serialu po "rekonstrukcji".

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do wydarzeń w rzeczywistości. Rekonstrukcja rządu trochę namieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy – powiedział Robert Górski.

W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! – dodał Mikołaj Cieślak.

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

Pierwszy odcinek nowego sezonu zatytułowano "Zęby Krokodyla". Jego akcja dzieje się tuż po rekonstrukcji rządu. Po zmianach personalnych nadszedł czas wyrównywania za nie rachunków. Gdy Antoni szuka sprawiedliwości, Prezes z Mariuszem szukają dla niego zajęcia, żeby z walecznego sprzymierzeńca nie stał się wrogiem. Bo prawdziwy wróg czyha tuż za rogiem. A właściwie w Brukseli.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Trzeci sezon "zrekonstruowanego" serialu zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca o 20.00 pojawi się w naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube w kolejny czwartek, czyli 22 marca. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI POPRZEDNICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ > > >

Ucho prezesa. Kto jest kim w hitowym serialu

Więcej o: