''Ucho prezesa 3'': w 3. odcinku Jan, Konstanty i Witold trafiają na odwyk. Mają cel [ZOBACZ U NAS]

3. odcinek ''Ucha prezesa 3'' pokaże, co się dzieje z politykami, dla których nie ma już miejsca w pierwszej lidze. Jedni godzą się z nową rzeczywistością, inni próbują powrócić. Dla tych drugich powstał specjalny ośrodek.

W 3. odcinku 3. sezonu ''Ucha Prezesa'' przenosimy się do takiego właśnie miejsca. Prowadzi je wyleczone z polityki małżeństwo - Jan Maria i Nelly. Oboje jeszcze kilka lat temu byli kimś ważnym, a ich nazwiska (a właściwie nazwisko) do dziś budzą jakieś skojarzenia.

Jan Maria i Nelly pogodzili się z losem i tego pragnął dla innych, zagubionych byłych polityków. W ich ośrodku przebywa wiele osób, a niektóre przypadki są naprawdę trudne. Najgorszy jest Roman. Kiedyś tworzył ‘’Ligę polskich rodzin’’, dziś jest tylko prawnikiem i dostaje szału, gdy tylko usłyszy słowo ‘’prezes’’. Ale są też przypadki mniej beznadziejne, napawające nadzieją i optymizmem.

Janusz z Biłgoraja był kiedyś osobliwością, zdarzało mu się machać ludziom przed oczami sztucznym penisem, a kolegów wyzywać od wariatów. Teraz pan Janusz to oaza spokoju, tylko oczka ma trochę rozbiegane.

Nelly, Janusz i Jan-MariaNelly, Janusz i Jan-Maria Fot. Ucho Prezesa | Kadr

Jest Ela, która myślała kiedyś, że Polska jest najważniejsza, a dziś wie, że ważniejsze są od polityki ogórki. Jest wreszcie Bronek, złota rączka. Bronek robi z czekolady orzełki, to taka pamiątka po byciu prezydentem.

Są w końcu w ośrodku nowi kuracjusze. Witek, Kostek i Jan właśnie wypadli z polityki. Jeszcze wczoraj byli ministrami, dziś nimi nie są i nie do końca pojmują dlaczego. Ale są dla nich nadzieje, jest szansa, że wrócą do normalnego życia. No chyba że Jan… wokół ośrodka jest tyle drzew, które można by wyciąć.

JanJan Fot. Ucho Prezesa | Kadr

Zdaje się, że w trzecim sezonie ‘’Ucha Prezesa’’ niewiele czasu spędzimy w gabinecie na Nowogrodzkiej. Musimy się też przyzwyczaić, że Jarosław nie jest już najważniejszą postacią, a przynajmniej nie wokół niego kręcić się będą kolejne odcinki (choć to się jeszcze okaże). Coraz więcej czasu twórcy poświęcają innym politykom (także tym z opozycji) i przenoszą nas w miejsca, z którymi partia prezesa niewiele ma wspólnego.

W trzecim odcinku pojawiły się dobrze znane widzom postacie jak Antoni, Jan, Witold i Konstanty, ale są też nowe twarze. A tutaj twórcy ponownie postawili na świetnych i znanych szerszej publiczności aktorów. Rewelacyjna rola Nelly przypadła rewelacyjnej Jolancie Fraszyńskiej, a w postać Romana wcielił się świetny jak zawsze Tomasz Kot. Dla takich nazwisk i takich kreacji aż chce się ‘’Ucho’’ oglądać.

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy

- powiedział Robert Górski.

- W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! - dodał Mikołaj Cieślak.

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha Prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

"Ucho prezesa 3" - zwiastun 3. sezonu

Więcej o: