''Ucho prezesa 3'': premier ląduje na dywaniku u Prezesa [ZOBACZ U NAS]

''Rysy na wizerunku'', czyli piąty odcinek ''Ucha prezesa'', to powrót do gabinetu. Jarosława odwiedzą ważni goście i tylko Mateusz będzie się musiał grubo tłumaczyć.

Polska znalazła się w dość niekomfortowej sytuacji. Nagle okazało się, że dyplomacja kuleje, premier nie do końca wie, co mówi, a sporna ustawa o IPN wyrządza więcej złego niż dobrego.

Choć nikt tego nie planował, wywiązuje się konflikt z Izraelem. Mateusz próbował go załagodzić, ale coś mu nie wyszło. Jak więc naprawić wizerunek Polski w świecie?

Ucho prezesa 3 odcinek 5Ucho prezesa 3 odcinek 5 fot. Showmax Polska | kadr | Youtube

Przykazanie numer jeden, to nie mówić po angielsku, albo języka się trochę oduczyć. Wszak, jak mówi tata Mateusza, jego syn zna go zbyt dobrze, dlatego inni go nie rozumieją.

Ale to nie wszystko. Potrzebne są silniejsze działa. Do akcji wkracza ambasador Izraela. Do pomocy powołano Polską Fundację Narodową. Czy uda im się znaleźć lek na aktualne bolączki? Tego dowiecie się dziś z wizyty na Nowogrodzkiej. Najnowszy, pełen smaczków odcinek ''Ucha prezesa'' jest już dostępny dla fanów na YouTube:

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage'u. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy

- powiedział Robert Górski.

W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem!

- dodał Mikołaj Cieślak.

Ucho prezesa 3 odcinek 5 |Ucho prezesa 3 odcinek 5 | fot. Showmax Polska | kadr | Youtube

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

Ucho prezesa 3 odcinek 5 |Ucho prezesa 3 odcinek 5 | fot. Showmax Polska | kadr | Youtube

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu "Ucha Prezesa" będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

"Ucho prezesa 3" - zwiastun 3. sezonu

Więcej o: