Wyjątkowa promocja serialu. Netflix uruchomił stronę dla ofiar molestowania. "Porozmawiaj z kimś"

Serial ''Trzynaście powodów'' wywołał dyskusję o molestowaniu i depresji. Premiera 2. sezonu już 18 maja na Netfliksie.

Już 18 maja na Netflix powróci 2. sezon serialu ''Trzynaście powodów''historii nastolatków, którzy próbują uporać się z samobójstwem swojej szkolnej koleżanki - Hannah Baker. Serial wywołał dyskusję na temat samobójstw i depresji wśród nastolatków. Jeszcze przed premierą 2. sezonu Netflix postanowił uruchomić stronę internetową, na której młodzież z całego świata może znaleźć potrzebne wsparcie. Po wybraniu kraju na stronie pojawia się numer i/lub adres, pod który można się zgłosić:

13 powodów - wyjątkowa promocja serialu Netfliksa13 powodów - wyjątkowa promocja serialu Netfliksa Netflix

''Porozmawiaj z kimś'' - LINK >>

Oprócz tego na stronie pojawił się zaktualizowany przewodnik po odcinkach, który ułatwi rodzicom i nastolatkom rozmowy na trudne tematy oraz cykl filmów, w których aktorzy wypowiadają się na temat kwestii poruszanych w serialu (znęcania się, molestowania seksualnego, uzależnienia od narkotyków).

''Trzynaście powodów'' - fabuła

Pierwszy sezon opowiada historię Clay'a Jensena (Dylan Minnette), który pewnego dnia znajduje tajemnicze pudełko z taśmami wideo, nagranymi przez Hannah Baker (Katherine Langford), koleżankę z klasy, która popełniła samobójstwo. Nastolatek postanawia je przesłuchać, aby dowiedzieć się dlaczego doszło do tej tragedii. Poprzez nagrania, odkrywa trzynaście powodów samobójstwa dziewczyny.

W drugim sezonie bohaterowie próbują poradzić sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć z polaroida prowadzi Claya i jego rówieśników na trop strasznej tajemnicy.

Więcej o serialu ''Trzynaście powodów'' >>

2. sezon serialu ''Trzynaście powodów'' pojawi się na Netfliksie już 18 maja.

Pamiętasz te seriale? Zobacz, jak zakończyły się "Alf", 'Cudowne lata"...

Więcej o: