''Ucho prezesa 3''. W ósmym odcinku prezes wychodzi na boisko [ZOBACZ U NAS]

Ósmy odcinek ''Ucha prezesa'' jest nietypowy. Prezes wychodzi z gabinetu, ale nie odwiedza polityków. Tym razem próbuje ogrzać się w blasku reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Co zrobić, gdy okazuje się, że wizerunek partii podupada? Poszukać sposobu na jego ocieplenie. Taki właśnie sposób przyjął prezes, jednak nie tylko jemu podobne pomysły chodzą po głowie.

W ósmym odcinku ''Ucha prezesa'' przenosimy się na boisko. To tu piłkarze trenują przed zbliżającym się mundialem, a ich trener snuje plany, jak rozgromić przeciwników. Tyle tylko, że jedyną nadzieją zdaje się być Robert, a jeśli jego talent nie pomoże - łut szczęścia. Trener Adam święcie bowiem wierzy w przeznaczenie. Niestety ma też świadomość prześladującego go pecha. 

Na spotkanie z Adamem udaje się prezes w towarzystwie wiernego towarzysza Mariusza. Panowie nie spodziewają się jednak, że poza nimi i biwakującą na trawce panią Basią, na stadionie zjawi się ktoś jeszcze. A jednak, na horyzoncie pojawiają się dwie niemile widziane postaci. Prezydent i jego małżonka.

Odcinek 8 - 'Ogrzej mnie'Odcinek 8 - 'Ogrzej mnie' Fot. Ucho prezesa | YouTube | Printscreen

Nietypowi i niespodziewani goście 

Odcinek ten jest wyjątkowy. Nie dość, że prezes opuszcza gabinet i pojawia się w tak dziwnym (jak na niego) miejscu, to jeszcze spotyka ludzi, z którymi raczej byśmy go nie zestawiali. Jest trener Adam, jest dwóch znanych piłkarzy - Kamil i Robert, jest w końcu nawet znana trenerka fitness (a prywatnie żona Roberta) z córeczką w wózku za 15 tysięcy.

A to nadal nie wszystko. Na stadionie pojawia się dawno zapomniany Misio. Ten przybywa tu, by porozmawiać z Kamilem i złożyć mu nietypową propozycję.

Odcinek 8 - 'Ogrzej mnie' Fot. Ucho prezesa | YouTube | PrintscreenOdcinek 8 - 'Ogrzej mnie' Fot. Ucho prezesa | YouTube | Printscreen Fot. Ucho prezesa | YouTube | Printscreen

Ósmy odcinek obfituje w niespodzianki

O tym, że ósmy odcinek ''Ucha'' jest inny niż wszystkie, świadczą nie tylko postaci. Tym razem zobaczymy tu Mariusza robiącego przysiady, dziwną kłótnię polityka z pierwszą damą, nieporadne flirty, robienie sobie selfie, picie piwa na murawie czy zjadanie kulek mocy.

Dzieje się dużo, momentami jest wręcz dziwnie. Trzeba naprawdę się postarać, by wychwycić wszelkie niuanse.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Zobacz 8. odcinek ''Ucha prezesa 3'':

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy

- powiedział Robert Górski.

- W nowym sezonie prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! - dodał Mikołaj Cieślak.

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in.: Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

Więcej o: