Ucho Prezesa 3. W 9 odcinku do Słupska wyrusza poczet byłych prezydentów [ZOBACZ U NAS]

Prezydent rządzi już prawie trzy lata i nie ma zbyt wielu sprzymierzeńców. Sondażowe słupki maleją, więc prezes i inni politycy, szukają nowego kandydata. Ten może kryć się w Słupsku.

Dzisiaj w internecie udostępniono 9. odcinek trzeciego sezonu "Ucha Prezesa". Jak zwykle możecie go obejrzeć u nas. Tym razem, prócz wizyty w gabinecie, twórcy zapraszają nas do... Słupska:

 

W najnowszym, dziewiątym odcinku ''Ucha Prezesa'', do gabinetu przychodzą dwaj medialni bracia.Jacek i Michał proszą o radę i wyjaśnienia. Prezes bowiem raz powiedział, że polecił byłej premier zagrać ostro, a później stwierdził, że nic takiego nie miało miejsca. Jacek i Michał napisali jedno, później dodali drugie i teraz borykać się muszą z kpinami na ich temat.

Jacek i MichałJacek i Michał Fot. Ucho Prezesa | YouTube | Kadr

Prezesa odwiedza Marek od carycy Katarzyny

Gdy bracia od całkiem poczytnej (stojącej reklamami spółek państwowych) gazety opuszczają gabinet, prezesa odwiedza Marek. Rzewniej polityk sprawował ważną funkcję w komisji d.s. Amber Gold i miał dziwne powiązania z carycą Katarzyną. Teraz prezes znalazł mu nowe zajęcie - szpiegowanie premiera.

Jednak w innej sprawie Marek przybywa do gabinetu. Mężczyzna bowiem zdecydowanie nie przepada za Andrzejem. Wyraz temu daje nawet w mediach, a teraz namawiać będzie Jarosława, by poszukał kogoś nowego do wystawienia w nadchodzących wyborach. Kogoś oddanego partii, prezesowi i sprawie, kogoś takiego jak... Marek

Marek od carycy KatarzynyMarek od carycy Katarzyny Fot. Ucho Prezesa | YouTube | Kadr

Byli prezydenci odwiedzają Roberta w Słupsku

Tymczasem w Słupsku trwa ślub cywilny. Udziela go sam prezydent - znany w całej Polsce polityk, który nie dość, że ma dość postępowe poglądy, to otwarcie przyznaje, że jest gejem i na domiar złego do pracy jeździ na rowerze. 

Ani prezydentowi Robertowi, ani przyszłym małżonkom nie jest dana spokojna uroczystość. Do ratusza przybywają bowiem byli prezydenci.

Bronisław, Aleksander i Lech - wszyscy trzej rządzili kiedyś krajem, każdy z nich inaczej, każdy ma też inne poglądy na życie. Łączy ich jedno - nie chcą Andrzeja, nie wierzą w Donalda, a na stołku głowy państwa widzą Roberta.

Robert ma jednak wątpliwości. Nie czuje się na siłach, obiecał zresztą, że zostanie w Słupsku. Jednak byli politycy chcą o niego walczyć. Każdy ma dla niego złotą radę (robić to co Bronisław, ale na odwrót, czasem coś z kimś wypić albo podszczypnąć i przestać bawić się w bycie gejem) i każdy chce go w prezydenturze wspierać.

Sam Robert liczy po cichu na powrót Donalda. Niestety, z Brukseli daleko, a i wyjazd do Warszawy byłemu premierowi stanowczo nie wychodzi.

RobertRobert Fot. Ucho Prezesa | YouTube | Kadr

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha Prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage'u. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy

- powiedział Robert Górski.

W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem!

- dodał Mikołaj Cieślak.

PrezesPrezes Fot. Ucho Prezesa | YouTube | Kadr

"Ucho Prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha Prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

Gdy w okolicy nie ma mediów lub prezesa, prezydent Duda czasem 'odlatuje'

Więcej o: