Komentarze (59)
Pożyczyli aktorów z ''Ucha prezesa'' i nie pomogło. Słaba oglądalność ''La la Poland''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rafiol

  Oceniono 15 razy 3

  Program w TVP Kurskiego, ale wcale nie najgorszy. Wyniki oglądalności nie dziwią, ciężko przeglądać się w lustrze, które pokazuje Cię z nienajlepszej strony. Rodacy mają z tym problem.

 • polak.podatnik

  Oceniono 8 razy 2

  audycja całkiem niezła, widziałem kilka skeczów na yt, ale taki inteligentny humor nie pasuje do widowni TVP, wielbiciele karakana wolą Sławomira i disco polo, ewentualnie chamskie dowcipy Ziemkiewicza lub kłamstwa Rachonia
  natomiast poważni ludzie TVP nie oglądają z założenia

 • yellow.snow

  Oceniono 6 razy 2

  Pół miliona to pięć razy więcej niż czytelników GW.

 • lena11.pl

  Oceniono 4 razy 2

  Zbyt surrealistyczna, amatorzy pasków tvp nie łapią bardziej subtelnych przekazów.

 • rycerzwschodu

  Oceniono 3 razy 1

  Hejterski, krzywdzący komentarz anonimowego dziennikarza. Przecież widać gołym okiem, że to jest kompletnie różne od kabaretonów! "Produkcja w pierwszym odcinku zaprezentowała kilka skeczy i piosenek, ale nie było to nic wyjątkowego, czego nie znaleźlibyśmy chociażby w nocach kabaretowych." Czy autor w ogóle oglądał? jakie kilka piosenek? Boli, że w publicznej powstało coś na poziomie, więc z pół miliona widowni o 23:00, co chyba nie jest złym wynikiem biorąc pod uwagę hity filmowe na innych kanałach, robi się nagle młotek do walenia.. kij się zawsze znajdzie. Najśmieszniejsze, że to jest pradoksalnie serial nie dla odbiorców tvpis.. chory kraj.

 • niebozaoknem

  Oceniono 5 razy 1

  Ale odrobinę rzetelności, błagam, nie schodźcie do poziomu pisowskich propagandówek. Nie pożyczali znikąd żadnych aktorów, odwrotnie, oni od dawna grają w Kabarecie Na Koniec Świata i z Kabaretu zostali zgarnięci do Ucha. A że tym razem cieniutko im wyszło, to inna sprawa.

 • fromG y

  Oceniono 5 razy 1

  nawet gdyby Jacek przekonał Meghan Markle by zdjęła ubranie na antenie..., szału by nie było. I tak pewnie śmierdziałoby prawilnym trupem

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 5 razy 1

  widziałem fragment i niestety ale było bardzo mało śmieszne

  i co ciekawe, to kabaret, który gdzie indziej JEST śmieszny, tam wcale nie był

  wiadać karma

 • darpodinio

  Oceniono 5 razy 1

  Po dwóch odcinkach zapamiętałem tylko Polskie Centrum Lotów Kosmicznych i pierwszą załogową misję na słońce, skecz z księżmi jako kanarami wchodzącymi do tramwaju z tacą i może patriotyczne jasełka. Reszta skeczy troszkę męcząca.

 • galtomone

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedy druig sezon SNL Polska - to było cos fajnego!

 • stahoo1976

  Oceniono 4 razy 0

  Nawet nie wiedziałem że coś takiego jest.
  Szamba1, Szamba2 ani Szambo INFO nie oglądam mniej więcej od 2.5 roku

 • dave1919

  Oceniono 2 razy 0

  .

  .WIADOMO BYŁO ŻE 'UCHO PREZESA' TO PROGRAM KTÓRY TAK NAPRAWDĘ MIAŁ 'OSWOIĆ' AUTORYTARNĄ WŁADZĘ
  .
  WIEC NIE DZIWIĄ WYSTĘPY AKTORÓW W PISOWSKIEJ TELEWIZJI

  .

 • mp102

  Oceniono 12 razy 0

  Nie wiem czy 400 tyś o takiej godzinie to tak mało, pytanie jak % się to rozkłada

 • eclipse23

  Oceniono 16 razy 0

  Ludzie wy jeszcze trzymacie w chałupach telewizory?

 • adam_l27

  Oceniono 1 raz -1

  Drugi odcinek był w zasadzie gorszą kalką pierwszego. Trzeci ciut lepszy.
  Tak naprawdę z tych trzech odcinków dałoby się złożyć jeden dobry, zabawny.
  Po obejrzeniu pierwszego żywiłem pewien entuzjazm. Kolejne dwa pokazują że mielą tak naprawdę na okrągło to samo.... Brakuje np. takich gagów słownych z czasów Mana i Materny, wiele żartów jest zbyt rozciągniętych czasowo (np. te reklamy leków) ale tak to jest jak pomysłów nie starcza... te wstawki antyklerykalne.. mocno ograne... te piosenki na koniec tak jakby chcieli powiedzieć powoli kończymy z tą farsą ale jeszcze musimy dograć parę minut.
  Kurski daje się robić w konia puszczając to na antenie. Powinien im zapłacić zamiast za 3 tylko za jeden odcinek ;) tyle to jest warte, nie więcej.

 • usuniety-komentarz

  Oceniono 1 raz -1

  słabsza niż hipnozy?

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 6 razy -2

  Tytuł kłamie jak to często bywa w gazecie ale to już się przyzwyczaiłem, ci ludzi grają we własnym gronie i to część z nich grała w uchu prezesa a nie są wypożyczeni. Program nie jest zły, oglądałem fragmenty i były jak najbardziej w porządku.

 • adam_l27

  Oceniono 5 razy -3

  La la Poland jest po prostu nadawany zbyt późno. Cała tajemnica. Poza tym te skecze wcale nie są takie pierwszej wody, powielają jedynie stereotypy na temat Polaków, kościoła, memy internetowe itp.
  Polskie kabaraty wieją nudą, za dużo tego już było przez lata, w większości są wypaleni.
  Oczywiście tutaj znajdą się fani "Ucha Prezesa" ale tak naprawdę to jest tylko powielanie kodomickiej narracji o "zagrożonej demokracji" w mało odkrywczy sposób. Może ten odcinek z ośrodkiem dla byłych polityków był nieco lepszy... Choćby ta historia z piwem i Korwinem-Mikke pokazuje jak słaby mają research do tego programu, nic oprócz plotek.

 • mrpens

  Oceniono 8 razy -4

  La La Poland jest Fajne. "Czerska mamy proble"

 • pppaaappp

  Oceniono 15 razy -5

  Ojejku jejku. A jeszcze parę dni temu Gazeta zachwycała się w recenzji tym czymś... ktoś się wreszcie puknął w czoło? lepiej poźno niż wcale. I pamiętajmy nazwiska aktorów, którzy dla pieniędzy pójdą wszędzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX