Nie samym sportem człowiek żyje, czyli alternatywa na czerwcowe wieczory

Nie każdy jest fanem sportu, a już teraz można się spodziewać, że kanały tradycyjnej telewizji przez najbliższe miesiące będą wręcz naszpikowane taką ramówką. Ratunkiem mogą okazać się dostępne w telewizorach Smart TV serwisy VoD, gdzie wybór treści jest ogromy, a ograniczenia związane z datą i czasem nie istnieją.

A może, dla odmiany, kino z silnymi kobietami w rolach głównych? Niezależenie od tego, czy na dużym ekranie wolimy oglądać kobiety u władzy, czy te owładnięte żądzą władzy, jedno jest pewne – zobaczymy ich prawdziwą twarz.

Silne kobiety Westworld

Odważne i bezkompromisowe kobiety są wizytówką m.in. kultowego już serialu HBO "Westworld". Połączenie ich niezwykłej wrażliwości z siłą i determinacją to iście wybuchowa mieszanka. Dolores Abernathy (w tej roli Evan Rachel Wood), Maeve Millay (Thandie Newton) czy Charlotte Hale (Tessa Thompson) świetnie sobie radzą zarówno wśród pięknych, malowniczych i wręcz sielankowych pejzaży, jak i w światłach metropolii. Jako kobiety z "Westworld" władanie bronią opanowały do perfekcji.

My – widzowie przed telewizorem – równie sprawnie możemy posługiwać się pilotem One Remote l, który znajdziemy m.in. w serii telewizorów Samsung QLED TV 2018. Dzięki niemu nie tylko obsłużymy wszystkie ustawienia, lecz także będziemy mogli sterować większością urządzeń podłączonych do telewizora. We władanie weźmiemy dekoder, soundbar czy konsolę.

Kobiety w garniturach

Nowoczesne i niezależne kobiety spotkamy także w kolejnym sezonie serialu "W garniturach" (Suits), dostępnym w aplikacji Netflix na Samsung Smart TV. Jeśli jeszcze nie znasz tej produkcji, to najwyższy czas nadrobić zaległości. Serial opowiada o życiu i pracy najlepszych nowojorskich prawników.

W jednej z głównych ról zobaczmy Jessicę Lourdes Pearson (Gina Torres). To pewna siebie szefowa, która… bywa nieufna. Jednak, jeśli ktoś zdobędzie jej względy, może liczyć na jej wsparcie, nawet kosztem "drobnego" nagięcia zasad. W serialu możemy także oglądać Meghan Markle (tak, tę Markle!), która wciela się w rolę Rachel Elizabeth Zane. W kolejnych sezonach obserwujemy ewolucję jej życia przez pryzmat prywatny i uczuciowy.

Nowoczesny design

Jak przystało na prawdziwą amerykańską produkcję, możemy tu liczyć na dopracowaną scenografię, zwłaszcza piękne wnętrza, wypełnione szkłem i drewnem. Duże, przestronne gabinety czy prywatne apartamenty bohaterów, odzwierciedlają nowoczesność i minimalizm naszych czasów.

Widzowie, którzy cenią sobie taką estetykę i chcieliby przenieść ją w realia domowe, na pewno będą pod wrażeniem designu, który jest wizytówką serii QLED TV. Bezramkowa konstrukcja telewizorów telewizorów Smart TV Q9, czy Q8 i Q7, jeden, praktycznie niewidoczny przewód, który doprowadzi do telewizora prąd i dane AV czy wreszcie tryb Ambient  – to odpowiedź firmy Samsung na problem „czarnej dziury” na ścianie. Wszystko to sprawi, że z prawdziwą przyjemnością będziemy zerkać na ekran – zarówno podczas oglądania serialu, jak i wtedy, gdy telewizor będzie wyłączony.

Mroczna wizja przyszłości

Jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat: "Opowieść podręcznej", to produkcja, obok której trudno przejść obojętnie. Zdobywca 8 nagród Emmy i 2 Złotych Globów jest utopijną opowieścią o alternatywnym, okrutnym świecie, w którym to mężczyźni dyktują wszystkie warunki, decydując częstokroć o życiu i śmierci. W roli tytułowej podręcznej zobaczymy fenomenalną Elisabeth Moss – kobietę, której los nie szczędził okrucieństw. Czy będąc na dole sztucznie stworzonej drabiny społecznej wystarczy jej sił, aby przerwać ten krąg cierpienia? W aplikacji Showmax na Samsung Smart TV można już oglądać drugi sezon tego serialu.

Niezależnie od tego, które bohaterki skradną nasze serca, zawsze przyjemniej jest śledzić ich losy w świetnej jakości i na dużym ekranie telewizora. Sprawdź ofertę Samsung Smart Pack, by dowiedzieć się jak skomponować swój idealny, bezpłatny pakiet dostępu do wybranych serwisów VoD www.smartpack2018.samsung.pl.