"Gra o tron": koniec prac nad 8. sezonem. Serialowa Arya pokazała wymowne zdjęcie

"Gra o tron" właśnie została ukończona. Nagrano ostatnie zdjęcia do 8. sezonu serialu.

"Gra o tron", a właściwe prace nad 8. i jednocześnie ostatnim sezonem, właśnie się zakończyły. Poinformowała o tym Maisie Williams, która wciela się w serialową Aryę Stark. 

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, na którym widać buty, wystylizowane na ubrudzone zaschniętą krwią. Do fotografii dołączyła również pożegnalny wpis.

Żegnaj Belfast, do widzenia Arya, żegnaj "Gra o tron". Jaka to była radość. A teraz nadchodzą przygody.

Jednak bardziej tajemniczy jest jeden z hasztagów - #ostatniastojącakobieta.

 

"Gra o tron": 8. sezon już skończony, a fani snują domysły

Maisie Williams pobudziła wyobraźnię fanów, którzy zaczęli snuć domysły, co też wydarzy się w ostatnim sezonie i jak ten się zakończy. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Ostatnia żywa?
To Arya przeżyje?
Może Arya obejmie tron!
Będziemy tęsknić - pisali fani serialu. 

"Gra o tron" 8. sezon: jak zakończy się produkcja?

Wiadomo już, że w 8. sezonie ofiary będzie trzeba liczyć w setkach tysięcy! W zakończeniu "Gry o tron" mamy zobaczyć największą scenę batalistyczną w historii telewizji. Kręcono ją aż 11 tygodni, czym chwaliła się sama stacja HBO.

Ostatnie zdjęcia nakręcono w scenografii Królewskiej Przystani. Nie oznacza to jednak,  że to właśnie tam będzie toczyła się ostatnia scena, ponieważ sekwencje nie są nagrywane chronologicznie. 

"Gra o tron" - czy będzie spin-off do serialu?

Choć "Gra o tron" się kończy, a ostatni sezon ma liczyć sobie tylko sześć odcinków (na szczęście dłuższych niż dotychczasowe), to fani mogą odetchnąć z ulgą. HBO planuje spin-off do serialu. 

Stacja zdecydowała się już nawet nakręcić odcinek pilotowy. Podobno akcja tej nowej produkcji ma toczyć się w świecie Westeros, tysiąc lat przed wydarzeniami z "Gry o tron".

Saga "Pieśń lodu i ognia" dostępna jest w formie ebooków w Publio.pl >>

"Gra o tron" 7. sezon 7. odcinek - zwiastun

AG

Więcej o: