Netflix pokazał kolejne zdjęcia z 3. sezonu "The Crown". Oprócz Colman zobaczymy też Helenę Bonham Carter i Bena Danielsa

Trzeci sezon serialu "The Crown" zbliża się wielkimi krokami. Zamiast Claire Foy zobaczymy Olivię Colman, to ona jest nową królową Elżbietą. Ważną rolę zagra też Helena Bonham Carter.

Serial ''The Crown'' w produkcji Netflixa pokazało już początki panowania królowej Elżbiety II. Wszystko zaczęło się, kiedy młoda księżniczka ma zaledwie 25 lat i właśnie dowiaduje się, że będzie rządzić krajem. Produkcja cieszyła się sporym powodzeniem, więc teraz przyszła pora na ciąg dalszy. Trwają już prace nad trzecim sezonem serialu. Producenci postanowili zrobić niespodziankę fanom i udostępnili już zdjęcia z nadchodzących odcinków. 

3. SEZON SERIALU "THE CROWN" NETFLIXA - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć już pierwsze oficjalne zdjęcie Olivii Colman, która zastąpi Claire Foy w roli królowej Elżbiety II. Na kolejnych, które udostępniono dzisiaj, widzimy Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorzatę, młodszą siostrę Elżbietę II oraz Bena Danielsa w roli jej męża, fotografa Anthony'ego Armstronga-Jonesa.

Jak się wam podoba nowe filmowe wcielenia znanych już wcześniej postaci? 

3. sezon ''The Crown'' - co wiemy? 

Akcja kolejnego sezonu zacznie się w 1963 roku i pokaże, jak królowa poradziła sobie np. z powstaniem zespołu The Beatles czy występem Anglii w mundialu z 1966 roku. Wiemy, że pożegnamy się z aktorami znanymi z poprzednich dwóch sezonów. Premierę przewidziano na 2019 rok.

MM

Więcej o: