Zmowa milczenia w miasteczku w Górach Sowich. "Znaki" już jesienią

Po 3 miesiącach zakończyły się zdjęcia do najnowszej lokalnej produkcji AXN - "Znaki". 8-odcinkowy serial będzie można oglądać od 10 października 2018 r. w każdą środę o godz. 22:00 w AXN.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Znaki wyreżyserowali Jakub Miszczak (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator). Za realizację odpowiada ATM Grupa.

Premiera Znaków odbędzie się 10 października o godz. 22:00 w AXN.

Więcej o: