Pamiętacie Sabrinę? Jest już zwiastun nowego serialu o nastoletniej czarownicy. Przyprawia o gęsią skórkę

Świece, pentagram i oczywiście kot Salem. Tego możemy spodziewać się po nowych przygodach Sabriny Spellman. Produkcja zupełnie nie przypomina popularnego w latach 90. serialu.

W sieci zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun wyczekiwanego serialu ''The Chilling Adventures od Sabrina". Producenci zapowiadali, że nowość od Netflixa ma nawiązywać klimatem do takich filmów jak ''Egzorcysta" czy ''Dziecko Rosemary". Nie powinno więc nikogo dziwić, że krótka zapowiedź zupełnie nie przypomina poprzednich produkcji o przygodach Sabriny, nastoletniej czarownicy. 

Już od pierwszych sekund widzowie są wprowadzani w mroczny klimat serialu. Jest ponuro i tajemniczo, nie brakuje też nawiązań do okultystycznych obrzędów. 

Od opublikowania zwiastunu nie minęła doba, a obejrzało go już blisko milion osób. Fani Sabriny są zachwyceni, w komentarzach nie kryją zadowolenia i ekscytacji.

Zapowiada się mrocznie i porywająco, nigdy nie byłam bardziej podekscytowana - pisze jedna z nich.
Nie mogę się doczekać, zapowiedź wygląda bardzo dobrze.
W końcu zapowiada się coś ciekawego. Mam nadzieje, że to będzie dobry serial.

''The Chilling Adventures od Sabrina" - co już wiadomo o serialu?

Akcja ''The Chilling Adventures od Sabrina" rozpocznie się w dniu szesnastych urodzin tytułowej bohaterki. Jak się szybko okaże, przygody dziewczyny w żadnym stopniu nie przypominają życia przeciętnej nastolatki. Oprócz chodzenia do szkoły Sabrina na co dzień walczy z siłami zła, które zagrażają życiu jej najbliższych. 

W główną rolę wcieli się Kiernan Shipka, młoda aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu ''Mad Men''. Chłopaka Sabriny zagra Ross Lynch, który do tej pory występował głównie w produkcjach Disney Channel. W obsadzie znaleźli się także m.i.n: Richard Coyle, Lucy Davis, Tati Gabrielle, Michelle Gomez, Miranda Otto oraz Chance Pedromo.

''The Chilling Adventures od Sabrina" zadebiutuje na platformie Netflix już 26 października, kilka dni przed Halloween. Za produkcję odpowiadają twórcy innego popularnego serialu dla młodzieży - ''Riverdale''. 

Będziecie oglądać nowy serial o Sabrinie?

Więcej o: