Polacy zagrają w "Wiedźminie"? Ekipa serialu szuka aktorów w Warszawie

Wszystko wskazuje na to, że w "Wiedźminie" jednak pojawią się aktorzy z Polski. W sieci zawrzało po wpisie jednej z reżyserek.

Nie cichnie szum wokół kompletowania obsady serialu ''Wiedźmin". Najnowsze wiadomości szczególnie zainteresują fanów z Polski. Jak się okazuje, w zeszłym tygodniu w Warszawie odbyły się castingi do wyczekiwanej produkcji Netflixa. 

Polacy w Wiedźminie? Wszystko na to wskazuje!

Kilka dni temu w internecie pojawiła się plotka, jakoby rolę Ciri miała zagrać Polka. Ta informacja pojawiła się między innymi w serwisie naekranie.pl  Doniesienia zza kulis stają coraz bardziej prawdopodobne. Sophie Holland, odpowiedzialna za castingi do ''Wiedźmina", potwierdziła, że ekipa szuka aktorów z Polski. Informacja pojawiła się na jej oficjalnym Twitterze.

Dziękujemy za gościnę, Warszawo! Do zobaczenia wkrótce. Teraz czas na Londyn i spotkanie z Lauren Schmidt Hissrich - napisała.

Po przesłuchaniach w Polsce, Holland poleciała na konsultacje z Lauren Schmidt Hissrich - showrunnerką ''Wiedźmina". Z jej wpisu można wywnioskować, że to nie koniec castingów w Warszawie. Reżyserka obsady potwierdziła, że niedługo znów wróci do Polski.

Obsada ''Wiedźmina" wciąż niekompletna

Nie wiadomo kogo dokładnie szukała ekipa serialu. Obecnie potwierdzony jest tylko jeden aktor. Henry Cavill, znany między innymi z serialu ''Dynastia Tudorów'' wcieli się w tytułową rolę. 

Premiera ''Wiedźmina" jest zaplanowana na przyszły rok. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już w październiku.

Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie ebooków w Publio.pl >>