''Pułapka'' z Agatą Kuleszą wróci na ekrany. Drugi sezon serialu w 2019 roku

Stacja TVN zapowiedziała kontynuację serialu ''Pułapka''. Drugi sezon produkcji trafi w 2019 roku na ekrany telewizorów, a widzowie ponownie będą razem z Agatą Kuleszą rozwiązywać kryminalne zagadki.

Fani serialu ''Pułapka'' mogą odetchnąć z ulgą. Choć ostatni, szósty odcinek serii wyemitowany zostanie już 14 października, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec perypetii pisarki Olgi Kalickiej (Agata Kulesza).

Drugi sezon serialu ''Pułapka'' w 2019 roku

Stacja TVN zapowiedziała kontynuację produkcji. Drugi sezon na ekrany telewizorów trafić ma w 2019 roku, jednak jak podaje portal ''Wirtualne Media'', widzowie na nowe odcinki będą musieli troszeczkę poczekać. 

Powstanie drugi sezon „Pułapki”. Pracujemy aktualnie nad 10 serialami jednocześnie, nie mamy ciśnienia, żeby robić drugi sezon od razu na wiosnę 2019 roku. Chcemy żeby scenariusz był tak dobry jak w pierwszej serii.

- powiedział serwisowi wiceprezes TVN, Edward Miszczak.

Drugi sezon serialu będzie miał premierę najprawdopodobniej dopiero jesienią przyszłego roku. Scenariusz ponownie napiszą Karolina Frankowska i Michał Godzic, nie wiadomo jeszcze jednak, czy i tym razem za reżyserię odpowiedzialny będzie Łukasz Palkowski

Według ustaleń Wirtualnych Mediów, jedną z głównych ról (obok Agaty Kuleszy) po raz kolejny zagra Marianna Kowalewska, która w pierwszym sezonie wcieliła się w postać nastoletniej wychowanki domu dziecka - Ewy. 

"Pułapka". O czym jest serial?

Autorka kryminałów Olga Kalicka, szuka inspiracji do napisania kolejnej powieści. Wtedy trafia na sprawę zaginięcia młodziutkiej wychowanki domu dziecka. W placówce spotyka nastoletnią, dręczoną przez rówieśników Ewę. Od tej chwili ich losy splotą się, a obie kobiety trafią w sam środek niebezpiecznej, kryminalnej zagadki. 

Więcej o: