Kultowe "Beverly Hills 90210" może wrócić z oryginalną obsadą. Producent pracuje nad nowym sezonem

"Beverly Hills 90210" może być kolejnym kultowym serialem z lat 90., który doczeka się swojej nowej wersji po latach. Ponoć stacja CBS planuje stworzyć nową odsłonę tego widowiska z aktorami, którzy grali w oryginalnej wersji.

"Beverly Hills 90210" to najbardziej znany na świecie adres, a wszystko dzięki kultowemu już serialowi o perypetiach grupy nastolatków z Kalifornii. Serwis Deadline donosi, że CBS TV Studio planuje już powrót formatu z członkami pierwotnej obsady.

"Beverly Hills 90210" wraca z oryginalną obsadą

W nowej wersji mają zarać Jennie Garth (Kelly Taylor), Tori Spelling (Donna Marie Martin), Jason Priestley (Brandon Walsh), Ian Ziering (Steven M. "Steve" Sanders), Brian Austin Green (David Silver) i Gabrielle Carteris (Andrea Zuckermann). Nie wiadomo jeszcze nic o udziale Luke'a Perry'ego. Z powodów zdrowotnych nie zagra raczej na pewno odtwórczyni roli Brendy Walsh, Shannen Doherty. Aktorka choruje na raka.

Nową wersją serialu są zainteresowani różni nadawcy i platformy streamingowe. Deadline donosi, że nad scenariuszem pracują Mike Chessler i Chris Alberghini, którzy wcześniej stworzyli już jeden reboot serialu, "90210", dla CW, a także serial z udziałem Tori Spelling "So Notorious".

To właśnie aktorka Tori Spelling pierwsza ujawniła, że nowa wersja kultowej produkcji jest we wczesnej fazie projektowej. Przy okazji wrzuciła zdjęcie ze swoją ekranową przyjaciółką Kelly:

 

Serial "Beverly Hills, 90210" był nadawany od 1990 roku przez następnych 10 lat. Doczekał się licznych wznowień i kilku spin-offów. 

Więcej o: