Pokazali polskie Tatry w chińskim programie telewizyjnym. Uczestniczki odwiedziły m.in. Morskie Oko

Polskie Tatry stały się planem zdjęciowym w trakcie realizacji najnowszego chińskiego reality show "Nieustraszone dwudziestolatki" z udziałem dziewcząt z grupy Rocket Girls 101. Odcinki kręcone w Polsce będą emitowane w sieci od 17 lutego.
Zobacz wideo

Uczestniczkami "Nieustraszonych dwudziestolatek" jest 11 dziewcząt, które zostały poddane próbom wytrzymałości w skrajnych warunkach. Najpierw wysłano je na pustynię, a później w Tatry.

Zdjęcia do najnowszego programu kręcono zimą, warunki były więc odpowiednio wymagające - śnieg i mróz potrafią z naszych górach dać w kość.

Tatry w chińskim programie reality show

Rocket Girls 101 to chiński girls band, który dopiero co został uformowany, a jego członkinie muszą się zintegrować. Jego gwiazdą jest m.in. popularna w Chinach Yang Chaoyue, dzięki której program "Tworząc girlsband 101" osiągnął oglądalność na poziomie 4,47 mld (!) wyświetleń - informują Wirtualne Media.

Teraz dziewczęta z Rocket Girls będą się integrować w najnowszej produkcji, w trakcie której zostaną przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach, w tym górskich. W tym celu wysłano je m.in. do Zakopanego.

Dziewczęta w trakcie zdjęć zostały wysłane m.in. do Morskiego Oka, zwiedzały także nasze malownicze Zakopane.

Na Facebooku można podziwiać je w zimowej scenerii.

Liderką zespołu jest właśnie Yang Chaoyue, która ma w chińskich social mediach potężną bazę fanów. Program z ich przygodami będzie emitowany już w lutym. Wyprodukowała go jedna z największych chińskich platform zakupowych
Tencent Video.

Spółka posiada także własny serwis streamingowy, a na planie programu częściowo zrealizowanego także w Polsce pracowało ponad 140 osób.

Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej wytłumaczył dzięki czemu polskie góry zyskały szansę na wyśmienitą turystyczną reklamę w rozmowie z Wirtualnymi Mediami:

To, że artystki przyjechały właśnie do Polski a nie do innego państwa, zawdzięczamy współpracy m.in. Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Pekinie oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Made In Zakopane.

Odcinki kręcone w Polsce będzie można obejrzeć na platformie Tencet Video w każdą niedzielę o godzinie 20.

Więcej o: