"Chyłka. Kasacja". Będzie drugi sezon serialu, którego TVN nawet jeszcze nie pokazał na antenie

"Chyłka. Zaginięcie" z Magdaleną Cielecką to serial kryminalny, który do tej pory można było obejrzeć tylko w sieci. Widzowie oglądali go na tyle chętnie, że TVN zdecydował się na drugi sezon.
Zobacz wideo

"Chyłka. Zaginięcie" to serial kryminalny na podstawie powieści Remigiusza Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej, ale jak na razie dostępny tylko na stronie player.pl. TVN zapowiedział właśnie kolejny sezon produkcji pt. "Chyłka - Kasacja" i premierę antenową pierwszej odsłony projektu.

"Chyłka" - drugi sezon 

"Chyłka - Zaginięcie" to kryminalna historia, której centralną postacią jest mecenas Joanna Chyłka. Nie ma sobie równych na sali sądowej, a jej inteligencja i cięty język wzbudziły sympatię nie tylko wśród czytelników powieści Remigiusza Mroza. Cechy te pokochali także widzowie serialu, który do tej pory był tylko dostępny na stronie player.pl dla zarejestrowanych użytkowników. Część z nich jest już odpłatna, a mimo to wszystkie wyświetlone do tej pory odcinki zebrały już 2 mln wyświetleń - informował na prezentacji nowej ramówki Edward Miszczak.

Popularność produkcji zachęciła stację do kontynuowania projektu i rozpoczęcia prac na planie drugiego sezonu, który będzie się nazywać "Chyłka. Kasacja" i ma ukazać się już w jesienią na stronie player.pl.

Zanim jednak to nastąpi, serial "Chyłka. Zaginięcie" zostanie wyświetlony na antenie TVN. 23 lutego o 20.00 poleci pierwszy odcinek, a następne widzowie będą mogli zobaczyć w kolejne soboty o tej samej porze. 

TVN w ten sposób testuje nowy model dystrybucji - "Chyłka. Zaginięcie" powstała specjalnie z myślą o odpłatnym playerze internetowym. Kiedy wszystkie odcinki sezonu zostaną wyemitowane w sieci, serial trafi do tradycyjnej ramówki antenowej. 

"Chyłka" - obsada

W pierwszym sezonie w rolę głównej bohaterki wcieliła się Magdalena Cielecka. Obok niej na ekranie pojawili się także Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyserem serialu "Chyłka - Zaginięcie" jest Łukasz Palkowski, twórca filmów "Najlepszy" oraz "Bogowie".

Cykl "Chyłka" dostępny jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (45)
"Chyłka". Będzie drugi sezon serialu, którego TVN nawet nie pokazał na antenie
Zaloguj się
 • isiah.thomas

  Oceniono 26 razy 20

  "23 lutego o 20.00 poleci pierwszy odcinek" - POLECI? Takie określenia w dziale "kultura"?

 • poppers68

  Oceniono 10 razy 4

  Niestety, parokrotnie podchodziłem do różnych seriali TVN hucznie reklamowanych i przy udziale obsady dobrze rokującej fabułę - bez powodzenia.
  Niemal zawsze miałem poczucie, że oglądam inną wersję " Na Wspólnej" :)
  I choć nie jestem gorszego sortu ( ?!) zdecydowanie chętniej rezygnuję z TVN na rzecz nowych produkcji HBO czy CANAL +.
  Nie wiem, czy to kwestia budżetu czy po prostu maniery producenckiej TVN?
  Zresztą, FAKTÓW TVN powoli również mam dosyć. Dosyć mam sensackiej i dramatycznej narracji reporterki przy okazji 10 minutowych relacji z naprawy rury ciepłowniczej w Koziej Wólce on line.
  Coś tu się źle dzieje z tym medium.....

 • normalny1977

  Oceniono 6 razy 4

  Chyłka mała, delikatna kobieta. Do tego paląca jak smok, jedząca i pijąca jak facet i wygadana blondynka. Cielecka nie pasuje do tego opisu. Podobnie zordon to wysoki przystojny facet. Ten filmowy też nie pasuje. Reszta też taka sobie. A oboje są wygadani a ich dialogi pełne przemyśleń. I ostarnie gdzie ten Iron Maiden. Reszta ok.

 • motyw4

  Oceniono 20 razy 4

  Dwa razy dawałem "dziełom" Mroza szansę i dwa razy mnie pokonał - nie dałem rady dotrzeć nawet do połowy. Podobno do trzech razy sztuka, ale trzeciego razu już nie będzie. Używając w stosunku do tych wypocin wyrazu "gniot" i tak bym je skomplementował. A przecież są w tym kraju autorzy kryminałów, którzy w przeciwieństwie do pana Mroza nie są grafomanami i potrafią posługiwać się językiem polskim (np. Krajewski i Czubaj).

 • aga.doris

  Oceniono 7 razy 3

  Serial jest zdecydowanie lepszy od książki, przegadanej i chwilami po prostu nudnej. Poza tym Cielecka "uszlachetniła" postać Chyłki. Powieściowa chamska, pseudodowcipna alkoholiczka nabrała dzięki aktorce klasy i wiarygodności.

 • atr8

  Oceniono 13 razy 3

  Czytelnik na spotkaniu autorskim do Mroza:
  - Czytałem pana książkę.
  - Ostatnią?
  - Mam nadzieję.

 • kkrispl

  Oceniono 17 razy 3

  Nie wiem jak mam to przyjąć, nie znoszę pis-dzielców ale ostatnio tvn zaczyna tonąć pod jarzmem discovery. Co raz, to produkuje serial, który jest kolejnym strzałem w kolano. Niestety ale mentalność amerykańska nijak się ma do rzeczywistości polskiej. Może ja nie rozumiem tego chłamu ale naprawdę wole po raz kolejny obejrzeć CSI, NCIS albo austriackiego komisarza Rexa na Pulsie lub Tv6 niż te wypociny polskich pseudo celebrytów na TVN. Za 20 lat dalej obejrzę z chęcią Klosa a tej szmirze nikt normalny nawet nie będzie pamiętać. Niestety, ale kolega dyrektor programowy Edward Miszczak odpłynął już totalnie na dno. Nie rozumiem tego jak można się chwalić takim chłamem, dorzucając kudłatą z rewolucji, która ma niekończące się procesy o długi, oraz Starak z oldboyami ganiających za pieniądze gdzieś po świecie, choć wszyscy dokładnie wiedzą, że są to sponsorowane wycieczki dla biednych celebrytów. A wieczorem, lub nocą straszy mnie ten oldboy Wojewódzki, któremu chętnie wybiję zęby po kolei, powoli gumowym młotkiem za poziom rynsztoka który reprezentuje. Cóż, chyba każdy już zauważył, że to jest po prostu towarzystwo wzajemnej adoracji, które robi programy dla siebie anie dla ludzi.... Miszczak jak żyć !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX