"Chyłka. Kasacja". Będzie drugi sezon serialu, którego TVN nawet jeszcze nie pokazał na antenie

"Chyłka. Zaginięcie" z Magdaleną Cielecką to serial kryminalny, który do tej pory można było obejrzeć tylko w sieci. Widzowie oglądali go na tyle chętnie, że TVN zdecydował się na drugi sezon.
Zobacz wideo

"Chyłka. Zaginięcie" to serial kryminalny na podstawie powieści Remigiusza Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej, ale jak na razie dostępny tylko na stronie player.pl. TVN zapowiedział właśnie kolejny sezon produkcji pt. "Chyłka - Kasacja" i premierę antenową pierwszej odsłony projektu.

"Chyłka" - drugi sezon 

"Chyłka - Zaginięcie" to kryminalna historia, której centralną postacią jest mecenas Joanna Chyłka. Nie ma sobie równych na sali sądowej, a jej inteligencja i cięty język wzbudziły sympatię nie tylko wśród czytelników powieści Remigiusza Mroza. Cechy te pokochali także widzowie serialu, który do tej pory był tylko dostępny na stronie player.pl dla zarejestrowanych użytkowników. Część z nich jest już odpłatna, a mimo to wszystkie wyświetlone do tej pory odcinki zebrały już 2 mln wyświetleń - informował na prezentacji nowej ramówki Edward Miszczak.

Popularność produkcji zachęciła stację do kontynuowania projektu i rozpoczęcia prac na planie drugiego sezonu, który będzie się nazywać "Chyłka. Kasacja" i ma ukazać się już w jesienią na stronie player.pl.

Zanim jednak to nastąpi, serial "Chyłka. Zaginięcie" zostanie wyświetlony na antenie TVN. 23 lutego o 20.00 poleci pierwszy odcinek, a następne widzowie będą mogli zobaczyć w kolejne soboty o tej samej porze. 

TVN w ten sposób testuje nowy model dystrybucji - "Chyłka. Zaginięcie" powstała specjalnie z myślą o odpłatnym playerze internetowym. Kiedy wszystkie odcinki sezonu zostaną wyemitowane w sieci, serial trafi do tradycyjnej ramówki antenowej. 

"Chyłka" - obsada

W pierwszym sezonie w rolę głównej bohaterki wcieliła się Magdalena Cielecka. Obok niej na ekranie pojawili się także Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyserem serialu "Chyłka - Zaginięcie" jest Łukasz Palkowski, twórca filmów "Najlepszy" oraz "Bogowie".

Cykl "Chyłka" dostępny jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: