Jakub Gierszał na planie drugiego sezonu "Chyłki". "Nadaje się do tej roli idealnie"

Jakub Gierszał znalazł się także w obsadzie drugiego sezonu serialu kryminalnego "Chyłka". Tym razem będzie klientem głównej bohaterki odgrywanej przez Magdalenę Cielecką.
Zobacz wideo

"Chyłka. Zaginięcie" to taki serial, który jeszcze nie miał swojej telewizyjnej premiery, ale już wiadomo, że będzie jego drugi sezon. Jak na razie widzowie mogą zobaczyć pierwszą odsłonę na stronie player.pl, tymczasem pojawiło się zdjęcie z planu przedstawiające Jakuba Gierszała.

Jakub Gierszał w drugim sezonie serialu "Chyłka"

Jakub Gierszał zagrał już w kilku odcinkach pierwszego sezonu serialu, ale w kolejnej odsłonie jego udział będzie bardziej znaczący. Młody aktor wcieli się w Piotra Langera Juniora, syna bogatego biznesmena. Zostanie oskarżony o brutalny mord, a jego obrońcą w sądzie będzie Joanna Chyłka, którą gra Magdalena Cielecka.

 

Z komentarzy pod zdjęciem jasno wynika, że Gierszał idealnie się sprawdza w swojej roli:

Idealny - Piotr Langer, zimny, bezwzględny, okrutny.
Mnie on przeraża...
Nadaje się do tej roli idealnie. Następny sezon to będzie sztos!

Serial jest adaptacją powieści kryminalnych Remigiusza Mroza, które skupiają się na postaci błyskotliwej prawniczki, która nie ma sobie równych na sali rozpraw. Reżyserem serialu "Chyłka. Zaginięcie" jest Łukasz Palkowski, twórca tak doskonałych produkcji jak film "Bogowie", "Najlepszy" czy pierwszy sezon "Belfra".

"Chyłka. Kasacja" to bardzo ciekawy przypadek, albowiem o jego produkcji zdecydowano nim pierwszy sezon trafił na antenę TVN. Stacja testuje bowiem nowy model dystrybucji, który zakłada, że serial najpierw będzie miał premierę na płatnej platformie player.pl, a po pełnej emisji trafi do telewizji. Wyniki oglądalności pierwszych odcinków "Chyłki" utwierdziły producentów, że warto zainwestować w kolejny sezon. Pozostaje nam tylko czekać na efekty pracy ekipy filmowej.

Książki z cyklu z Joanną Chyłką dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: