Lucy Hale gwiazdą serialu "Katy Keene". To spin off "Riverdale"

Lucy Hale zagra główną rolę w serialu "Katy Keene", który ma być spin offem "Riverdale". Aktorka, znana m.in. z serialu "Pretty Little Liars", wcieli się w przyszłą ikonę mody.
Zobacz wideo

"Katy Keene" to serial produkowany dla amerykańskiej stacji CW. Akcja skupi się na życiu czwórki bohaterów.

Kogo zagra Lucy Hale w "Katy Keene"?

Tytułowa bohaterka produkcji to przyszła ikona mody, dziewczyna odważna, o wielkim sercu. Jak opisują producenci, ma to być niezależna mieszkanka Nowego Jorku, która stara się zrobić karierę jako projektantka mody. Tymczasem pracuje w luksusowym butiku, w którym doradza klientkom przy zakupach. 

Oprócz Katy Keene jedną z głównych bohaterek "Katy Keene" mają być ambitni młodzi ludzie, którzy próbują podbić Broadway, wybiegi i listy przebojów. 

"Katy Keene" - zobaczymy bohaterów "Riverdale"?

Na razie pewne jest, że powstanie pilot serialu, jeśli się spodoba, na antenę trafią kolejne odcinki spin offa "Riverdale". Akcja będzie rozgrywała się lata po tym, co dzisiaj widzowie mogą oglądać w kolejnych odcinkach popularnego serialu. Jeśli zobaczymy w nim postaci znane z "Riverdale", będą więc dużo starsze niż obecnie.

Ostatnio głośno o popularnej produkcji CW stało się, gdy zmarł Luke Perry. Aktor, którego wielu kojarzy jako Dylana z "Beverly Hills 90210", w "Riverdale" grał ojca jednego z głównych bohaterów.

Luke Perry nie żyje - przeczytaj więcej >> 

Więcej o: