Jaka ma być księżna Diana w "The Crown"? Netflix ma spore wymagania

W czwartym sezonie "The Crown", serialu produkowanym dla platformy Netflix, ma pojawić się księżna Diana. Aktorka, która ją zagra, stanie przed ciężkim zadaniem.
Zobacz wideo

Twórcy "The Crown" dopiero niedawno zakończyli zdjęcia do trzeciej serii, ale już zaczynają szukać odtwórców ról w kolejnych odcinkach. Jedną z bohaterek, którą będą mogli oglądać subskrybenci Netfliksa, będzie księżna Diana. To była niezwykle popularna, kochana, ale i kontrowersyjna postać, więc nic dziwnego, że ta rola budzi spore zainteresowanie fanów serialu.

Księżna Diana w "The Crown" - Netflix ma spore wymagania

Producenci podali szczegóły dla aktorek, które chciałyby wziąć udział w castingu, by zagrać nieżyjącą już księżną. Jaka ma być księżna Diana w "The Crown"? Powinna być "hipnotyzującą młodą artystką o wielkich możliwościach aktorskich".

Aktorka musi poradzić sobie z zagraniem czarującej kobiety w scenach komediowych, zagrać flirciarę, ekshibicjonistkę znaną światu, cierpiącą na depresję i samotną osobę ze skłonnością do zachowań autodestrukcyjnych, znajdującą się w kiepskim momencie życia. "Powinna to wszystko zagrać z takim zaangażowaniem, jakie mogliśmy zobaczyć u Mii Farrow w 'Dziecku Rosemary'" - dodają producenci "The Crown".

Aktorka, która na pewno wzbudzi duże zainteresowanie mediów i fanów serialu, gdy dostanie rolę księżnej Diany, ma mieć około 18-22 lata.

Jak może wyglądać księżna Diana w "The Crown"? Są pierwsze typy

Chociaż castingi dopiero ruszą, oczywiście jeszcze szybciej ruszyła giełda nazwisk. Na razie najczęściej wymienia się w tym kontekście dwie aktorki. Pierwszą z nich miałaby być 23-letnia Florence Pugh, która ma na koncie m.in. rolę w "Lady M". Niedługo będzie można ją oglądać w "Małych kobietkach" w reżyserii Grety Gerwig.

Druga to aktorka znana z filmu "Bohemian Rhapsody", Lucy Boynton, która ma 25 lat. 

Zdjęcia do czwartego sezonu "The Crown" mają rozpocząć się w sierpniu tego roku. Natomiast w trzeciej serii "The Crown", którą Netflix pokaże w lipcu, królową Elżbietę zagra Olivia Coleman (planowo zastąpi Claire Foy). Wystąpią w niej także m.in. Helena Bonham Carter i Tobias Menzies.

Więcej o: