Premiera "Gry o tron" - zobacz za darmo w kinie. Jak zdobyć bilety?

Premiera "Gry o tron" coraz bliżej. Szczęśliwcy będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek ósmego sezonu na wielkim ekranie. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć bilety na darmowy pokaz?
Zobacz wideo

15 kwietnia na ekranach kin Helios w całej Polsce będzie można zobaczyć pierwszy odcinek 8. sezonu serialu HBO "Gra o tron". Wcześniej zostanie przypomniany finał poprzedniej serii, więc ci, którzy zasiądą w kinowych fotelach, będą na bieżąco z akcją serialu przed poznaniem dalszych losów bohaterów walczących o Żelazny tron.

Premiera "Gry o tron" - zobacz za darmo w kinie. Jak zdobyć bilety?

Helios przygotował równe pule biletów dla abonentów HBO GO oraz pozostałych fanów "Gry o tron". Żeby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na seans trzeba zarejestrować się pod adresem got.helios.pl, a później osobiście odebrać zaproszenia w kasie wybranego podczas rejestracji kina.

Abonenci HBO GO mogą zgłaszać się po bilety od soboty 13 kwietnia, a pozostali zarejestrowani wielbiciele serialu - od 14 kwietnia. Uwaga, fakt rejestracji nie będzie gwarantował otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc).

Szczegóły akcji można znaleźć w regulaminie.

"Gra o tron" - 8. sezon. Kiedy premiera w telewizji?

Pożegnanie z "Grą o tron" to dla fanów duża sprawa. Na pewno ucieszy ich informacja, że ci, którzy mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek ósmej serii podczas uroczystej premiery w Nowym Jorku, nie byli zawiedzeni. Chociaż obowiązuje ich tajemnica, dotycząca szczegółów fabuły, np. dziennikarz "Entertainment Weekly" zapewnia, że to, co zobaczył, było "fantastyczne".

Premiera pierwszego odcinka ostatniej serii "Gry o Tron" odbędzie się 15 kwietnia, a sezon liczył sześć odcinków. Tydzień po emisji finału, a więc 27 maja, zobaczymy film dokumentalny "Gra o Tron: Ostatnia Warta".

"Gra o tron" - gwiazdy na czerwonym dywanie w Nowym Jorku >>

Wszystko, co wiemy o finałowym sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Więcej o: