Ostatni sezon "Gry o Tron" już za kilka dni. Zobacz trailery, jakie opublikowało HBO

Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie i wygra tytułową "Grę o Tron"? Tego dowiemy się już wkrótce. Premiera pierwszego odcinka ósmego sezonu kultowego serialu HBO odbędzie się już za kilka dni. Zobacz trailery finałowego sezonu!
Zobacz wideo

HBO potwierdziło, że pierwszy odcinek ostatniego sezonu "Gry o Tron" zobaczymy 15 kwietnia. Kolejne odcinki, których w sumie będzie sześć, będą ukazywać się raz na tydzień. Wiemy już także, że cztery pierwsze odcinki potrwają 60 minut, a kolejne dwa - 80 minut. Co zdarzy się w Westeros i kto wygra finałową walkę? Możemy spekulować tylko na podstawie kilku zwiastunów i teaserów, które udostępniła stacja HBO.

 

"Gra o Tron". Zwiastuny ósmego sezonu rozbudzają ciekawość widzów

Czy na Żelaznym tronie zasiądzie prawowity następca z rodu Targaryenów, czy tron utrzyma Cersei Lannister? Czy dojdzie do starcia między smokami? Jaką rolę w historii Westeros odegrają postaci zza muru? Te i inne pytania zadają sobie fani "Gry o Tron", jednak wciąż zostają one bez odpowiedzi. Zwiastuny ostatniego sezonu tylko je namnażają. Na jednym z trailerów widzimy Jona Snowa, Sansę i Aryę Stark, którzy idą przez miejsce, które prawdopodobnie jest kryptą Winterfell. Drugi z nich pokazuje m.in. Daenerys Targaryen i jej smoki, ale także Tyriona i Cersei Lannister. Ostatni z opublikowanych przez HBO teaserów przedstawia tylko śnieżną pustkę, w której nie widać żadnego z bohaterów "Gry o Tron". Czy to oznacza, że zwycięzcami ostatecznej walki o Westeros będą Biali Wędrowcy? Na ostateczną odpowiedź musimy poczekać jeszcze kilka tygodni.