Mamy potwierdzenie! Twórcy "Wiedźmina" pojawili się w Polsce

Wczoraj informowaliśmy, że prawdopodobnie Netflix będzie kręcił część zdjęć do serialu "Wiedźmin" w Polsce. Teraz mamy pewność, że twórcy produkcji są w Polsce - jest dowód zdjęciowy.
Zobacz wideo

Producentka serialu Lauren S. Hissrich zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie na tle zamku, a w komentarzu pojawiła się polska flaga. Dzięki jej wpisom wiemy, że poprzednio przebywała na Węgrzech, także w związku z pracą przy "Wiedźminie".

Mamy potwierdzenie! Twórcy "Wiedźmina" pojawili się w Polsce

 

Jeśli dodamy dwa do dwóch i fotografię połączymy z wczorajszymi doniesieniami użytkowników serwisu Reddit, to pozostaje nam czekać na kolejne zdjęcia - prawdopodobnie z zamku w Ogrodzieńcu - na których pojawią się już członkowie obsady. Może komuś uda się wypatrzyć Henry'ego Cavilla, grającego w serialu Netfliksa główną rolę?

Brytyjski aktor, znany m.in. z serialu "Dynastia Tudorów" i filmów DC o Supermanie, ma zarabiać 400 tysięcy dolarów za jeden odcinek "Wiedźmina". Netflix na pewno nie będzie też oszczędzał na scenografii czy efektach specjalnych - ekranizacja powieści Andrzeja Sapkowskiego to jeden z jego najbardziej obiecujących nowych projektów.

Obok Cavilla pojawią się m.in. Anya Chalotra ("A.B.C.") jako czarodziejka Yennefer,  Freya Allan ("Wojna światów") jako Ciri i Joey Batey ("Templariusze"), który zagra Jaskra. W obsadzie znalazł się także polski aktor. Maciej Musiał w pierwszej serii serialu wcieli się w sir Lazlo.

Więcej o: